Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Petr Kelemen přestupuje do CCC Development Teamu

Dráha Dráha

Vyhlášení ČP na dráze mládeže a žen

MTB MTB

Časové změny zatraktivní pohárové MTB víkendy

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

V Táboře pojede cyklokrosový SP 38 reprezentantů

Sálovka Sálovka

Titul v kolové již popáté v řadě pro Svitávku

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
MS urban cycling 2019 Čína ČT4 SPORT 20.11.2019 Sestřih ze světového šampionátu v disciplínách trial, freest...
M ČR 2019 ČT4 SPORT 20.11.2019 Záznam z domácího šampionátu v dráhové cyklistice
M ČR 2019 ČT4 SPORT 20.11.2019 Záznam z domácího šampionátu v dráhové cyklistice

Partneři ČSC

Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2019

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
xco 1 SÁSKOVÁ Tereza W U23
xco 2 CZECZINKAROVA Jana W U23
         
xco 3 PRUDEK Matěj M U23
xco 4 SKÁLA Jaromír M U23
xco  5 JIROUŠ Samuel M U23
         
xco 6 NASH Kateřina W Elite
xco, xcm 7 ŠTĚPÁNOVÁ Karla W Elite
xco, xcm 8 ŠKARNITZLOVÁ Jitka W Elite
xco, xce 9 PRUDKOVA Barbora W U23
xco 10 JEŽKOVÁ Hana W U23
         
xco 11 SKARNITZL Jan M Elite
xco, xcm 12 KULHAVY Jaroslav M Elite
xco 13 CINK Ondřej M Elite
xco 14 VASTL Jan M U23
         
xcm 15 HYNEK Kristián M Elite
xcm 16 ULMAN Matouš M Elite

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC