Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Petr Kelemen přestupuje do CCC Development Teamu

Dráha Dráha

Vyhlášení ČP na dráze mládeže a žen

MTB MTB

Časové změny zatraktivní pohárové MTB víkendy

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

V Táboře pojede cyklokrosový SP 38 reprezentantů

Sálovka Sálovka

Titul v kolové již popáté v řadě pro Svitávku

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
MS urban cycling 2019 Čína ČT4 SPORT 20.11.2019 Sestřih ze světového šampionátu v disciplínách trial, freest...
M ČR 2019 ČT4 SPORT 20.11.2019 Záznam z domácího šampionátu v dráhové cyklistice
M ČR 2019 ČT4 SPORT 20.11.2019 Záznam z domácího šampionátu v dráhové cyklistice

Partneři ČSC

Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2019

 

p.č. Příjmení Jméno Kategorie
1 Bárta Jan Elite
2 Černý  Josef Elite
3 Hirt Jan Elite
4 Kaňkovský Alois Elite
5 Kreuziger Roman Elite
6 Schlegel Michal Elite
7 Sisr František Elite
8 Štybar Zdeněk Elite
9 Vakoč Petr Elite
10 Bárta Tomáš U23
11 Otruba Jakub U23
12 Tyrpekl Karel U23
13 Vacek Karel U23
14 Kelemen Petr U23
15 Řepa  Vojtěch U23
p.č. Příjmení Jméno Kategorie
1 Van Neck  Melissa Elite
2 Machačová Jarmila Elite
3 Nosková Nikola U23
4 Průdková Barbora Elite
5 Korvasová Tereza Elite
6 Hájková  Markéta U23
7 Neumanová Tereza U23

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC