Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Štybar s přehledem vyhrál Velkou cenu Sweep sport

Dráha Dráha

Bábek vyhrál 1 km, ale v keirinu jej porazil Čechman

MTB MTB

V Městě Touškov odstartuje Strabag Cup

BMX BMX

V Praze Bohnicích kraloval Topinka

Cyklokros Cyklokros

Světový pohár v cyklokrosu zeštíhlel o tři závody

Sálovka Sálovka

Druhé kolo Škoda extraligy v kolové pro MO Svitávku 1

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní cyklisté závodili v Plzni

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
Informace o zrušení třetího a čtvrtého závodu ČP mládeže a žen - Techniserv Cupu
Z důvodu lokálních povodní v místě konání, není technicky možné uskutečnit závody Techniserv Cupu 4...

UCI zveřejnila opatření o postupech týkající se obnovené sezóny 2020 na silnici
UCI zveřejnila opatření o postupech týkající se obnovené sezóny 2020 v silniční cyklistice. Více in..

ČSC vypisuje výběrové řízení - investice


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Tour de France 2019 ČT4 SPORT 05.07.2020 Dokument o průběhu 106. ročníku nejslavnějšího cyklistického...
inCycle 2020 ČT4 SPORT 05.07.2020 Magazín ze světa špičkové cyklistiky, který přináší rozhovor...
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 12.07.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California

Partneři ČSC

Elite

 

Seznam reprezentantů pro rok 2019

 

p.č. Příjmení Jméno Kategorie
1 Bárta Jan Elite
2 Černý  Josef Elite
3 Hirt Jan Elite
4 Kaňkovský Alois Elite
5 Kreuziger Roman Elite
6 Schlegel Michal Elite
7 Sisr František Elite
8 Štybar Zdeněk Elite
9 Vakoč Petr Elite
10 Bárta Tomáš U23
11 Otruba Jakub U23
12 Tyrpekl Karel U23
13 Vacek Karel U23
14 Kelemen Petr U23
15 Řepa  Vojtěch U23
p.č. Příjmení Jméno Kategorie
1 Van Neck  Melissa Elite
2 Machačová Jarmila Elite
3 Nosková Nikola U23
4 Průdková Barbora Elite
5 Korvasová Tereza Elite
6 Hájková  Markéta U23
7 Neumanová Tereza U23

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC