Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Štybar s přehledem vyhrál Velkou cenu Sweep sport

Dráha Dráha

Bábek vyhrál 1 km, ale v keirinu jej porazil Čechman

MTB MTB

V Městě Touškov odstartuje Strabag Cup

BMX BMX

V Praze Bohnicích kraloval Topinka

Cyklokros Cyklokros

Světový pohár v cyklokrosu zeštíhlel o tři závody

Sálovka Sálovka

Druhé kolo Škoda extraligy v kolové pro MO Svitávku 1

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní cyklisté závodili v Plzni

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
Informace o zrušení třetího a čtvrtého závodu ČP mládeže a žen - Techniserv Cupu
Z důvodu lokálních povodní v místě konání, není technicky možné uskutečnit závody Techniserv Cupu 4...

UCI zveřejnila opatření o postupech týkající se obnovené sezóny 2020 na silnici
UCI zveřejnila opatření o postupech týkající se obnovené sezóny 2020 v silniční cyklistice. Více in..

ČSC vypisuje výběrové řízení - investice


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Tour de France 2019 ČT4 SPORT 05.07.2020 Dokument o průběhu 106. ročníku nejslavnějšího cyklistického...
inCycle 2020 ČT4 SPORT 05.07.2020 Magazín ze světa špičkové cyklistiky, který přináší rozhovor...
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 12.07.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California

Partneři ČSC

Elite

 

Seznam reprezentantů pro rok 2018

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
sálovka kolová 1 FRYČAR Michal U23
sálovka kolová 2 HRDLIČKA Jiří U23
sálovka kolová 3 STANĚK Roman U23
sálovka kolová 4 VÁŇA Filip U23
sálovka kolová 5 VAVRUŠA  Radim U23
sálovka kolová 6 GOTTFRIED Miroslav U23
sálovka kolová 7 DUŠEK Petr U23
sálovka kolová 8 HORÁK Tomáš U23
sálovka kolová 9 ADAM Radek U23
sálovka kolová 10 DRABÁLEK Martin U23
sálovka kolová 11 URBÁNEK  Štěpán U23
sálovka kolová 12 ŠMÍD Pavel Elite
sálovka kolová 13 HAVLÍČEK Jan Elite
sálovka kolová 14 HRDLIČKA Jiří Elite
sálovka kolová 15 LOSKOT Pavel Elite
sálovka kolová 16 STRUHAŘ Martin Elite
sálovka kolová 17 KREJČÍ Jan Elite
sálovka kolová 18 KYDLÍČEK Ondřej Elite
sálovka kolová 19 REINDL Josef Elite
sálovka krasojízda 20 Hanzlíček Ondřej Elite
sálovka krasojízda 21 Mašek Jakub ELITE
sálovka krasojízda 22 Přibylová  Adéla ELITE
sálovka krasojízda 23 Valešová Iva ELITE
sálovka krasojízda 24 Gruna  Tomáš ELITE

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC