Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Babor druhý v etapě Tour of Estonia UCI 2.1

Dráha Dráha

Ital Donega vyhrál 500+1 kolo, Pietrula třetí

MTB MTB

Cink v Novém Městě pátý, vyhrál M. van der Poel

BMX BMX

Bikrosaři Hladíková a Topinka úspěli v Pardubicích

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Stříbrní Hrdlička st. s Loskotem v SP v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

Trial Trial

Trial čeká nabitý začátek června

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
POZVÁNKA NA KONFERENCI ČSC
POZVÁNKU NA KONFERENCI ČSC o novelizaci stanov ČSC naleznete v příloze.

Prodej užitkového vozu
ČSC nabízí k prodeji užitkový vůz značky Renault Master rok výroby 2010, stav KM 260 700. Vaše nabí..

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 07.06.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 08.06.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2019

 

p.č. Příjmení Jméno Kategorie
1 Boroš Michael Elite muži
2 Hekele Emil Elite muži
3 Paprstka  Tomáš Elite muži
4 Malík Michal Elite muži
5 Hunal Martin Elite muži
6 Nesvadba Jan Elite muži
7 Ťoupalík Adam   Elite muži
       
8 Havlíková Pavla Elite ženy
9 Kuntová  Vendula Elite ženy
10 Nash Kateřina Elite ženy
11 Štěpánová  Karla Elite ženy
       
13 Czeczinkarová Jana U23 women
14 Mišoňová  Magdaléna U23 women
15 Ungermanová Elizabeth U23 women
16 Vaničková Tereza U23 women
17 Bajgerová Nikola U23 women
18 Janů  Kamila U23 women
19 Švihálková  Tereza U23 women
       
20 Mayer Daniel U23men
21 Jarý David U23 men
22 Vaníček Šimon U23 men
23 Jelínek Josef U23 men
24 Říman  Jakub U23 men
25 Kopecký Tomáš U23 men
26 Schierl  Jakub U23 men
27 Tomášek  Alvin U23 men

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC