Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Nosková a Hájková v cíli Giro Rosa

Dráha Dráha

Janošek a Čechman těsně pod stupni vítězů

MTB MTB

Nominace bikerů na ME v Brně

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Písek s Gottfiedem pátí v Evropě

Handicapovaní Handicapovaní

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

Trial Trial

Pečínková čtvrtá ve Světovém poháru

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

ČSC hledá uchazeče o tvorbu nového webu


Výběrové řízení - Užitkové vozy
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na užitkové vozy pr..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 02.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 02.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 03.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2019
Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
dráha - vytr 1 Vendolský Ondřej elite
dráha - vytr 2 Kraus Jan elite
dráha - vytr 3 Lichnovský Luděk elite
dráha - vytr 4 Pietrula Nicolas elite
dráha - vytr 5 Spudil Martin U23
dráha - vytr 6 Kelemen Petr U23
dráha - vytr 7 Rugovac Denis elite
dráha - vytr 8 Babor Daniel U23
dráha - vytr 9 Vavrek Dušan U23
dráha - vytr 10 Voneš  Jan U23
dráha - vytr 11 Štibingr Matěj U23
dráha - vytr 12 Kohout Michal elite
dráha - vytr 13 Bárta  Tomáš U23
dráha - vytr 14 Ševčíková  Petra U23
dráha - vytr 15 Machačová Jarmila elite
dráha - vytr 16 Hochmann Lucie elite
dráha - vytr 17 Kaňkovská  Ema U23
dráha - vytr 18 Kohoutková Kateřina U23
dráha - vytr 19 Neumanová Tereza U23
dráha - vytr 20 Cetkovská  Ema U23
Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
Sprint,T.S., keirin 1 Bábek Tomáš Elite
Sprint,T.S., keirin 2 Kelemen Pavel Elite
Sprint,T.S., keirin 3 Wagner Robin Elite
Sprint,T.S., keirin 4 Sojka David Elite
Sprint,T.S., keirin 5 Janošek Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 6 Fanta Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 7 Čechman Martin U23
Sprint,T.S., keirin 8 Kaňkovská Sára U23
Sprint,T.S., keirin 9 Šťastný  Jakub U23
Sprint,T.S., keirin 10 Luxík Jiří U23

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC