Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

O víkendu vyvrcholí elitní i mládežnický KALAS CUP

Dráha Dráha

Babor a Lichnovský mistr ČR v madisonu

MTB MTB

Šestý závod TOMKET Pražského poháru v Libuši

BMX BMX

Bikros King of Prague

Cyklokros Cyklokros

Havlíková druhá, Nesvadba sedmý v Badenu

Sálovka Sálovka

Zlín uvidí ME v kolové U23

Handicapovaní Handicapovaní

Handbiker Jahoda má další medaili

Trial Trial

Deštivé Slunečné údolí

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
UŽ JSTE ZANECHALI LVÍ STOPU ?
Oslavte sté výročí naší republiky pořádnou jízdou ... ŠKODA AUTO každý týden odměňuje nejpočetněj..

BEZPEČNÝ PÁTEK ...
Český svaz cyklistiky se stal partnerem akce společnosti Škoda Auto BEZPEČNÝ PÁTEK ...

ŠKODA AUTO NAVAZUJE PARTNERSTVÍ ...
Škoda Auto navazuje partnerství s Českým svazem cyklistiky ...


Partneři ČSC

Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2018

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
Sprint,T.S., keirin 1 Bábek Tomáš Elite
Sprint,T.S., keirin 2 Kelemen Pavel Elite
Sprint,T.S., keirin 3 Wagner Robin U23
Sprint,T.S., keirin 4 Sojka David U23
Sprint,T.S., keirin 5 Janošek Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 6 Fanta Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 7 Čechman Martin U23
Sprint,T.S., keirin 8 Junek Josef U23
Sprint,T.S., keirin 9 Kaňkovská Sára U23
Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
dráha - vytr 1 Hochmann Jiří elite
dráha - vytr 2 Hačecký Vojtěch elite
dráha - vytr 3 Vendolský Ondřej elite
dráha - vytr 4 Kraus Jan elite
dráha - vytr 5 Kaňkovský Alois elite
dráha - vytr 6 Sisr František elite
dráha - vytr 7 Lichnovský Luděk U23
dráha - vytr 8 Pietrula Nicolas elite
dráha - vytr 9 Kohout Michal U23
dráha - vytr 10 Spudil Martin U23
dráha - vytr 11 Čapek Tomáš U23
dráha - vytr 12 Rugovac Denis elite
dráha - vytr 13 Babor Daniel U23
dráha - vytr 14 Rybín  Daniel U23
dráha - vytr 15 Kabrhel Milan U23
dráha - vytr 16 Vavrek Dušan U23
dráha - vytr 17 Machačová Jarmila elite
dráha - vytr 18 Hochmann Lucie elite
dráha - vytr 19 Kaňkovská  Ema U23
dráha - vytr 20 Kohoutková Kateřina U23
dráha - vytr 21 Neumanová Tereza U23
dráha - vytr 22 Cetkovská  Ema U23
dráha - vytr 23 Džerengová Barbora U23

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Cyklistika v TV / zobrazit vše
ČT4 SPORT MS 2018 Rakousko 24.09.2018 Záznam časovky družstev na světovém šampionátu v silniční cy...
ČT4 SPORT MS 2018 Rakousko 24.09.2018 Přímý přenos časovky mužů do 23 let na světovém šampionátu v...
ČT4 SPORT MS 2018 Rakousko 25.09.2018 Přímý přenos časovky mužů do 23 let na světovém šampionátu v...