Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Petr Kelemen vyhrál silně obsazený IL Sano Cup

Dráha Dráha

Mladí dráhaři závodili v Prostějově

MTB MTB

aNti Corona Cup je v cíli!

BMX BMX

Bikrosaři odstartovali sezónu

Cyklokros Cyklokros

Cyklokros do nové sezóny se změnami

Sálovka Sálovka

Trénuj s repre SÁLOVKA - 2. díl Adéla Přibylová

Handicapovaní Handicapovaní

Zrušení SP Para-cycling v kanadském Baie-Comeau

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
ČSC vypisuje výběrová řízení - investice


SP MTB v italském Val di Sole bylo zrušeno
UCI informuje o zrušení světového poháru MTB v italském Val di Sole, které mělo proběhnout v termínu..

ČSC vypisuje výběrová řízení - investice
Níže naleznete odkazy na další výběrová řížení.

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 08.06.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 09.06.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California
Spurt ČT4 SPORT 12.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Elite

 

Seznam reprezentantů pro rok 2019
Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
dráha - vytr 1 Vendolský Ondřej elite
dráha - vytr 2 Kraus Jan elite
dráha - vytr 3 Lichnovský Luděk elite
dráha - vytr 4 Pietrula Nicolas elite
dráha - vytr 5 Spudil Martin U23
dráha - vytr 6 Kelemen Petr U23
dráha - vytr 7 Rugovac Denis elite
dráha - vytr 8 Babor Daniel U23
dráha - vytr 9 Vavrek Dušan U23
dráha - vytr 10 Voneš  Jan U23
dráha - vytr 11 Štibingr Matěj U23
dráha - vytr 12 Kohout Michal elite
dráha - vytr 13 Bárta  Tomáš U23
dráha - vytr 14 Ševčíková  Petra U23
dráha - vytr 15 Machačová Jarmila elite
dráha - vytr 16 Hochmann Lucie elite
dráha - vytr 17 Kaňkovská  Ema U23
dráha - vytr 18 Kohoutková Kateřina U23
dráha - vytr 19 Neumanová Tereza U23
dráha - vytr 20 Cetkovská  Ema U23
Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
Sprint,T.S., keirin 1 Bábek Tomáš Elite
Sprint,T.S., keirin 2 Kelemen Pavel Elite
Sprint,T.S., keirin 3 Wagner Robin Elite
Sprint,T.S., keirin 4 Sojka David Elite
Sprint,T.S., keirin 5 Janošek Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 6 Fanta Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 7 Čechman Martin U23
Sprint,T.S., keirin 8 Kaňkovská Sára U23
Sprint,T.S., keirin 9 Šťastný  Jakub U23
Sprint,T.S., keirin 10 Luxík Jiří U23

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC