Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Štybar s přehledem vyhrál Velkou cenu Sweep sport

Dráha Dráha

Bábek vyhrál 1 km, ale v keirinu jej porazil Čechman

MTB MTB

V Městě Touškov odstartuje Strabag Cup

BMX BMX

V Praze Bohnicích kraloval Topinka

Cyklokros Cyklokros

Světový pohár v cyklokrosu zeštíhlel o tři závody

Sálovka Sálovka

Druhé kolo Škoda extraligy v kolové pro MO Svitávku 1

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní cyklisté závodili v Plzni

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
Informace o zrušení třetího a čtvrtého závodu ČP mládeže a žen - Techniserv Cupu
Z důvodu lokálních povodní v místě konání, není technicky možné uskutečnit závody Techniserv Cupu 4...

UCI zveřejnila opatření o postupech týkající se obnovené sezóny 2020 na silnici
UCI zveřejnila opatření o postupech týkající se obnovené sezóny 2020 v silniční cyklistice. Více in..

ČSC vypisuje výběrové řízení - investice


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Tour de France 2019 ČT4 SPORT 05.07.2020 Dokument o průběhu 106. ročníku nejslavnějšího cyklistického...
inCycle 2020 ČT4 SPORT 05.07.2020 Magazín ze světa špičkové cyklistiky, který přináší rozhovor...
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 12.07.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Ševčíková vyhrála další díl Českého poháru na dráze

Petra Ševčíková vybojovala i druhý den závodů Českého poháru na dráze v Prostějově prvenství v omniu. V závodě žen za ní skončily klubové kolegyně Jarmila Machačová a Kateřina Kohoutková.

V závodech mládeže se k dvojici nejúspěšnějších týmů Dukly Praha a TUFO Pardus Prostějov v sobotu přidali závodníci TJ Favoritu Brno, kteří pětkrát vystoupili na stupně vítězů, stejně jako dva jmenované týmy.

Na prostějovském oválu tentokrát kroužili i muži ve dvou vložených závodech a nejlépe si vedl "třiadvacítkář" Petr Kelemen (CCC Development Team), který vyhrál scratch a v bodovacím závodu obsadil druhé místo za dalším jezdcem U23 Danielem Baborem z TUFO Pardus Prostějov.

Výsledky ČP v omniu:

Žákyně:

1. Lazarová 128, 2. Mikulášková (obě TJ Favorit Brno) 119, 3. Strakatá (Dukla Praha) 104.

Mladší žáci:

1. Žufánek (CK Dacom Pharma Kyjov) 117, 2. Lipenký (TUFO Pardus Prostějov) 98, 3. Hubáček (TJ Favorit Brno) 82.

Starší žáci:

1. Bittman (KOVO Praha) 125, 2. Podařil (Dukla Praha) 121, 3. Vavro (TJ Favorit Brno) 111.

Juniorky:

1. Bártová (TUFO Pardus Prostějov) 134, 2. Hejhalová (Dukla Praha) 117, 3. Parmová (TJ Stadion Louny) 42.

Kadetky:

1. Müllerová (TUFO Pardus Prostějov) 127, 2. Peterková (Roman Kreuziger Cycling Academy) 105, 3. Runtová (SportRaces Cycling Team) 103.

Kadeti:

1. Rich. Kobr (TJ Lokomotiva Beroun) 131, 2. Štec 121, 3. Koblížek (oba TUFO Pardus Prostějov) 102.

Junioři:

1.Čepek 143, 2. Vávra (oba Dukla Praha) 142, 3. Široký (TJ Favorit Brno) 133.

Ženy:

1. Ševčíková 109, 2. Machačová 88, 3. Kohoutková (všechny Dukla Praha) 69.

Muži - vložené závody:

Scratch:

1. Petr Kelemen (CCC Development Team), 2. Kraus, 3. Pietruls (oba Dukla Praha), 4. Kromoser (Rak.), 5. Janoš (Dukla Praha), 6. Řeha (TUFO Pardus Prostějov).

Bodovací závod:

1. Babor (TUFO Pardus Prostějov) 69, 2. Petr Kelemen 58, 3. Pietrula 53, 4. Rugovac (Sparta Praha) 52, 5. Bárta (TUFO Pardus Prostějov) 31, 6. Kromoser 30.

CÍCHA JAROSLAV
28.06.2020 | zobrazeno 301x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC