Petr Kelemen vyhrál silně obsazený IL Sano Cup

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Tour de Feminin 2020 - zrušení

ČSC vypisuje výběrová řízení - investice

SP MTB v italském Val di Sole bylo zrušeno
UCI informuje o zrušení světového poháru MTB v italském Val di Sole, které mělo proběhnout v termínu..

Níže naleznete odkazy na další výběrová řížení.

Spurt ČT4 SPORT 05.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 08.06.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California

Domácí report. silnice

Mistrovství olomouckého kraje v silniční časovce

Jedním z prvních cyklistických závodů byla silniční časovka jednotlivců - Mistrovství olomouckého kraje pro mládežnické kategorie. V obci Velká Kraš na Jesenicku, téměř na Česko-polských hranicích dosáhl absolutně nejlepšího času na 11,9 kilometru napříč všemi věkovými kategoriemi kadet Daniel Mráz z klubu Mapei Merida Kaňkovský 15:35,371.

Mráz byl rychlejší jak všichni junioři z nich prvenství vybojoval Adam Kaňkovský, další jezdec týmu Mapei Merida Kaňkovský, který dosáhl času 16:04,110. Nejrychlejší juniorkou byla Aneta Lochmanová (TUFO PARDUS Prostějov), které se časomíra zastavil na 19:52,384.

Závody uspořádal klub Force Jeseník ve spolupráci s Olomouckým svazem cyklistiky. Závod se pořadatelům vydařil, za pěkného počasí se na start mistrovské časovky postavilo více jak 80 cyklistů v mládežnických kategoriích. Pořadatelům patří poděkování za dobře připravený závod a výborně vybranou trať.