Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

V Opočně o společné tituly i nominaci do Tokia

Dráha Dráha

Sprinteři v Cambridge neuspěli

MTB MTB

Horská kola čeká nelehká sezona

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Štybar v terénu dvakrát ve druhé desítce

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP Austrálie ČT4 SPORT 15.12.2019 Přímý přenos ze závodu světové série v dráhové cyklistice z ...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...

Partneři ČSC

Zahraniční report. dráha

Bábek v keirinu na SP v Hongkongu jedenáctý

Třetím závodem v Hongkongu pokračuje seriál Světového poháru v dráhových disciplínách. Tentokrát je na startu méně početná česká skupina jezdců a nejlépe si z nich dnes vedl v keirinu Tomáš Bábek, který skončil pátý v malém finále, celkově tedy jedenáctý. Mladá Kateřina Kohoutková dojela ve scratchi třináctá, stejné místo vybojovala s Jarmilou Machačovou i v madisonu.

Bábek v první jízdě neuspěl, ale do semifinále postoupil výhrou z jedné z opravných jízd. V boji o finále ale skončil ve své jízdě poslední a v malém finále za sebou nechal pouze Němce Stefana Bottichera.

Výsledky:

Muži:

Keirin:

1. Saunders (N. Zél.), 2. Kenny (Brit.), 3. Büchli, 4. Lavreysen (oba Niz.), 5. Nitta (Jap.), 6. Awang (Malaj.),...11. Bábek (ČR).

Omnium:

1. Stewart (N. Zél.) 142 b., 2. Kluge (Něm.) 133, 3. Schir (Švýc.) 125, 4. Prado (Mex.) 125, 5. Hoover (USA) 118, 6. Leung Ka Ju (Hong.) 100.

Ženy:

Sprint:

Finále: Lee Wai Sze (Hong.) - Hinzeová (Něm.) 2:0, o 3. místo: Mitchellová (Kan.) - Starikovová (Ukr.) 2:1.

Scratch:

1. Stenbergová (Nor.), 2. Eberhardtová (Rak.), 3. Martinsová (Portug.), 4. Drummondová (N. Zél.), 5. Salazarová (Mex.), 6. Kim Hjun Li (Kor.), ...13. Kohoutková (ČR) všechny -1 kolo.

Madison:

1. Lethová, Schmidtová (Dán.) 31, 2. Schieldsová, Hodgesová (N. Zél.) 24, 3. Guazziniová, Consonniová (It.) 18, 4. Novolodskaja, Dronovová (Rus.) 14, 5. Kopecká, Bossuytová n(Belg.) 13, 6. Liou Ťia-li, Wang Siao-fej (Čína) 12, ...13. Kohoutková, Machačová (ČR) 0.

CÍCHA JAROSLAV
30.11.2019 | zobrazeno 154x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC