Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Petr Kelemen přestupuje do CCC Development Teamu

Dráha Dráha

Ani Bábek v keirinu na SP neuspěl

MTB MTB

Cink a Čábelická podmíněně nominováni pro Tokio

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

van der Poel dál vládne cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Titul v kolové již popáté v řadě pro Svitávku

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily


Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Maxbike mistrovství Planety

Dvoudenní závody Maxbike mistrovství Planety – Velká cena hlavního města Prahy, které se uskuteční 16. a 17. listopadu v motolské hale slibují zajímavou podívanou a hlavně boje o mistrovské medaile. O ty budou dráhaři bojovat ve vylučovacím závodu, stíhacím závodu družstev, v bodovacím závodu a individuálním stíhacím závodu.

Hlavní večerní program odstartuje v sobotu 16:00 kvalifikací sprinterů, kde se představí mj. dva evropští šampioni Pavel Kelemen a Tomáš Bábek. Šampionát České republiky se rozehraje v atraktivních vylučovacích závodech, které postupně proběhnou ve všech věkových kategoriích od nejmladších žáků po elitní kategorii žen, kde mimo jiné uvidíme i mistryni světa Jarmilu Machačovou. Elita mužů má v úvodní části večera na programu souboj o republikový titul ve stíhačce družstev na 4 km.

Doprovodný program nabídne závod nejmenších dětí na odrážedlech, v dovednostní soutěži se utkají týmoví mechanici o titul neoficiálního mistra republiky. Budou představeny cyklistické legendy historie i mistři současnosti. Večer vyvrcholí mistrovským závodem mužů v bodovačce na 40km. Mistr republiky bude dekorován na velodromu v ulici Nad Hliníkem v pražském Motole kolem deváté hodiny večer, po vyhlášení vítězů proběhne slosování tomboly o nevídané ceny.

ČT sport bude celý mítink zaznamenávat do následného sestřihu a zpravodajství na všech hlavních kanálech. Vstupné je dobrovolné a bohaté občerstvení zajištěno.

Planeta 2019 pokračuje v neděli mistrovským závodem mužů v individuální stíhačce na 4 km a vylučovačce, Škoda český pohár na dráze se bude odehrávat v kategoriích mládeže a žen. Kompletní výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly a občerstvení - které vždy naprosto perfektně připravují duklácké maminky a tým dobrovolníků, jde na konto týmu přípravky a mládeže cyklistické Dukly Praha.

Více informací na: https://www.facebook.com/mistrovstviplanety/

Foto:

CÍCHA JAROSLAV
07.11.2019 | zobrazeno 298x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC