Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

V Opočně o společné tituly i nominaci do Tokia

Dráha Dráha

Sprinteři v Cambridge neuspěli

MTB MTB

Horská kola čeká nelehká sezona

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Štybar v terénu dvakrát ve druhé desítce

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP Austrálie ČT4 SPORT 15.12.2019 Přímý přenos ze závodu světové série v dráhové cyklistice z ...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...

Partneři ČSC

Domácí report. silnice

Slatina u Bílovce hostila desátý TECHNISERV CUP

Desátý závod Českého poháru na silnici mládeže a žen, který nese název TECHNISERV CUP 2019, se o víkendu konal ve Slatině u Bílovce na Ostravsku. Závod se jel na 6,5 kilometrů dlouhém okruhu se zvlněným terénem, nejvíce zastoupené byly žákovské kategorie.

Cíl závodu byl ve stoupání, o vítězství se tak nerozhodovalo v hromadných dojezdech. Mezi mladšími žáky se z vítězství radoval Martin Haluška (CK Epic Dohňany), v žákyních zvítězila Adéla Lhotáková (Bike Freaks Holice). Ve starších žácích proťal jako první cílovou pásku Robert Kobr (TJ Lokomotiva Beroun), mezi staršími žákyněmi byla první Štěpánka Dubcová (Team Forman Cinelli). 

V kadetech přijelo ve stejném čase pět závodníků, i přes přesilu závodníků z týmu Mapei Merida Kaňkovský ale vítězství vybojoval Marek Jelínek (Cyklo Mikulášek Znojmo o.s.). Druhý byl Jan Vall a třetí Daniel Mráz (Mapei Merida Kaňkovský). V kadetkách si pro suverénní vítězství dojela s náskokem 27 vteřin Anna Růžičková (Dukla Praha). S náskokem tři čtvrtě minuty zvítězil také junior Jakub Hník (TUFO-PARDUS Prostějov z.s.), druhý byl Jakub Miklovič (SportRaces Isaac Team) a třetí se ztrátou více než dvou minut Antoni Olszar (Grupa Kolarska Gliwice). 

V juniorkách zvítězila při absenci reprezentantek Aneta Lochmanová (MG Bike Team) a v ženách se z vítězství radovala Kateřina Mudříková (ACK Stará Ves nad Ondřejnicí).

 

 

Soubory:

Judita Lorencová
12.08.2019 | zobrazeno 644x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC