Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Czech Tour vyhrál Impey, Kukrle třetí

Dráha Dráha

Jaborníková sedmá na MS na 500 metrů i v keirinu

MTB MTB

Zatloukal třetí v závodě Juniorské světové série

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Písek s Gottfiedem pátí v Evropě

Handicapovaní Handicapovaní

Další tři české medaile na SP handicapovaných

Trial Trial

Šest medailí z Wadowic

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrové řízení - dodávkové automobily


ČESKÁ TELEVIZE - EVROPSKÉ HRY V MINSKU
Rozhovor o úspěších cyklistů na Evropských hrách v Minsku.

Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Tour de France 2019 ČT4 SPORT 20.08.2019 Dokument o průběhu 106. ročníku nejslavnějšího cyklistického...
Tour de France 2019 ČT4 SPORT 22.08.2019 Dokument o průběhu 106. ročníku nejslavnějšího cyklistického...
Czech Tour 2019 ČT4 SPORT 22.08.2019 Reportáž z největšího českého cyklistického etapového závodu

Partneři ČSC

Domácí report. silnice

Slatina u Bílovce hostila desátý TECHNISERV CUP

Desátý závod Českého poháru na silnici mládeže a žen, který nese název TECHNISERV CUP 2019, se o víkendu konal ve Slatině u Bílovce na Ostravsku. Závod se jel na 6,5 kilometrů dlouhém okruhu se zvlněným terénem, nejvíce zastoupené byly žákovské kategorie.

Cíl závodu byl ve stoupání, o vítězství se tak nerozhodovalo v hromadných dojezdech. Mezi mladšími žáky se z vítězství radoval Martin Haluška (CK Epic Dohňany), v žákyních zvítězila Adéla Lhotáková (Bike Freaks Holice). Ve starších žácích proťal jako první cílovou pásku Robert Kobr (TJ Lokomotiva Beroun), mezi staršími žákyněmi byla první Štěpánka Dubcová (Team Forman Cinelli). 

V kadetech přijelo ve stejném čase pět závodníků, i přes přesilu závodníků z týmu Mapei Merida Kaňkovský ale vítězství vybojoval Marek Jelínek (Cyklo Mikulášek Znojmo o.s.). Druhý byl Jan Vall a třetí Daniel Mráz (Mapei Merida Kaňkovský). V kadetkách si pro suverénní vítězství dojela s náskokem 27 vteřin Anna Růžičková (Dukla Praha). S náskokem tři čtvrtě minuty zvítězil také junior Jakub Hník (TUFO-PARDUS Prostějov z.s.), druhý byl Jakub Miklovič (SportRaces Isaac Team) a třetí se ztrátou více než dvou minut Antoni Olszar (Grupa Kolarska Gliwice). 

V juniorkách zvítězila při absenci reprezentantek Aneta Lochmanová (MG Bike Team) a v ženách se z vítězství radovala Kateřina Mudříková (ACK Stará Ves nad Ondřejnicí).

 

 

Soubory:

Judita Lorencová
12.08.2019 | zobrazeno 320x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC