Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Czech Tour vyhrál Impey, Kukrle třetí

Dráha Dráha

Jaborníková sedmá na MS na 500 metrů i v keirinu

MTB MTB

Zatloukal třetí v závodě Juniorské světové série

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Písek s Gottfiedem pátí v Evropě

Handicapovaní Handicapovaní

Další tři české medaile na SP handicapovaných

Trial Trial

Šest medailí z Wadowic

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrové řízení - dodávkové automobily


ČESKÁ TELEVIZE - EVROPSKÉ HRY V MINSKU
Rozhovor o úspěších cyklistů na Evropských hrách v Minsku.

Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Tour de France 2019 ČT4 SPORT 20.08.2019 Dokument o průběhu 106. ročníku nejslavnějšího cyklistického...
Tour de France 2019 ČT4 SPORT 22.08.2019 Dokument o průběhu 106. ročníku nejslavnějšího cyklistického...
Czech Tour 2019 ČT4 SPORT 22.08.2019 Reportáž z největšího českého cyklistického etapového závodu

Partneři ČSC

Domácí report. mtb

Patnáct bikerů pojede MS v Kanadě

Vrchol letošní bikové sezony, světový šampionát v kanadském Mont-Saint-Anne, již klepe na dveře. Mistrovství světa v cross country se uskuteční od 28. srpna do 1. září a českých reprezentačních barvách se na něm představí patnáct jezdců.

Nejpočetnější zastoupení bude mít Česká republika v elitním závodu mužů, který pojedou Ondřej Cink (Kross Racing Team), Jan Škarnitzl (Mitas Mercedes Benz Praha Trek), Jaroslav Kulhavý (Jaroslav Kulhavý Cycling Team), Jan Vastl (Superior XC Team), v elitní kategorii žen pak Jitka Čábelická (Gapp systém Cabtech MTB Racing Team), Karla Štěpánová (Superior XC Team). Kulhavý navíc absolvuje závod XC e-Bike, který bude mít na mistrovství světa svoji premiéru.

Nominace:

Juniorky:

Magdalena Mišoňová (Adastra Cycling Team), Adéla Holubová (kola-bbm.cz).

Junioři:

Jan Zatloukal (NUTREND Specialized Racing), David Šulc (IVAR CS Author Team), Jan Sáska (ČS Specialized Junior MTB Team).

Ženy U23:

Tereza Sáková (ČS Specialized Junior MTB Team), Jana Czeczinkarová (Mitas Mercedes Benz Praha Trek).

Muži U23:

Matěj Průdek (Gapp systém Cabtech MTB Racing Team), David Zadák (ČS Specialized Junior MTB Team).

Ženy elite:

Jitka Čábelická (Gapp systém Cabtech MTB Racing Team), Karla Štěpánová (Superior XC Team).

Muži elite:

Ondřej Cink (Kross Racing Team), Jan Škarnitzl (Mitas Mercedes Benz Praha Trek), Jaroslav Kulhavý (Jaroslav Kulhavý Cycling Team), Jan Vastl (Superior XC Team).

Štafeta:

Průdek, Zatloukal, Sásková, Čábelická, Cink.

XC e-Bike:

Kulhavý.

CÍCHA JAROSLAV
12.08.2019 | zobrazeno 218x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC