Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

V Opočně o společné tituly i nominaci do Tokia

Dráha Dráha

Sprinteři v Cambridge neuspěli

MTB MTB

Horská kola čeká nelehká sezona

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Štybar v terénu dvakrát ve druhé desítce

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP Austrálie ČT4 SPORT 15.12.2019 Přímý přenos ze závodu světové série v dráhové cyklistice z ...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...

Partneři ČSC

Domácí report. mtb

Patnáct bikerů pojede MS v Kanadě

Vrchol letošní bikové sezony, světový šampionát v kanadském Mont-Saint-Anne, již klepe na dveře. Mistrovství světa v cross country se uskuteční od 28. srpna do 1. září a českých reprezentačních barvách se na něm představí patnáct jezdců.

Nejpočetnější zastoupení bude mít Česká republika v elitním závodu mužů, který pojedou Ondřej Cink (Kross Racing Team), Jan Škarnitzl (Mitas Mercedes Benz Praha Trek), Jaroslav Kulhavý (Jaroslav Kulhavý Cycling Team), Jan Vastl (Superior XC Team), v elitní kategorii žen pak Jitka Čábelická (Gapp systém Cabtech MTB Racing Team), Karla Štěpánová (Superior XC Team). Kulhavý navíc absolvuje závod XC e-Bike, který bude mít na mistrovství světa svoji premiéru.

Nominace:

Juniorky:

Magdalena Mišoňová (Adastra Cycling Team), Adéla Holubová (kola-bbm.cz).

Junioři:

Jan Zatloukal (NUTREND Specialized Racing), David Šulc (IVAR CS Author Team), Jan Sáska (ČS Specialized Junior MTB Team).

Ženy U23:

Tereza Sáková (ČS Specialized Junior MTB Team), Jana Czeczinkarová (Mitas Mercedes Benz Praha Trek).

Muži U23:

Matěj Průdek (Gapp systém Cabtech MTB Racing Team), David Zadák (ČS Specialized Junior MTB Team).

Ženy elite:

Jitka Čábelická (Gapp systém Cabtech MTB Racing Team), Karla Štěpánová (Superior XC Team).

Muži elite:

Ondřej Cink (Kross Racing Team), Jan Škarnitzl (Mitas Mercedes Benz Praha Trek), Jaroslav Kulhavý (Jaroslav Kulhavý Cycling Team), Jan Vastl (Superior XC Team).

Štafeta:

Průdek, Zatloukal, Sásková, Čábelická, Cink.

XC e-Bike:

Kulhavý.

CÍCHA JAROSLAV
12.08.2019 | zobrazeno 494x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC