Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

O vlásek od medaile

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily

Domácí report. silnice

V Krásné Lípě začal etapový závod Tour de Feminin

Ženský etapový závod kategorie UCI 2.2 Tour de Feminin byl dnes zahájen stodvacetikilometrovou etapou z Krásné Lípy do Varnsdorfu. Ve čtyřech dnech závodnice absolvují celkem pět etap včetně individuální časovky. Vítězkou první etapy se stala Marta Tagliaferro (Hitec Products).

Na severu Čech se koná už 32. ročník tohoto profilově velmi náročného závodu. V letošním roce se na jeho start postavilo téměř 160 závodnic včetně dvou českých týmů Mix Dukla Praha a Mix tým CykloTrener. Mezi závodnicemi je také ve dresu Andy Schleck Cycles-Imm Hana Heřmanovská a za německý celek Wheel Divas Cycling Team jede juniorka Veronika Jandová:Je to pro mě druhý etapový závod v životě mezi ženami elite, takže pro mě velká škola. Jsem však ráda, že jsem se udržela v hlavním pelotonu a v celkovém pořadí jsem ztratila jen pár sekund."

První den byla nejúspěšnější českou ženou Nikola Bajgerová, která dojela ve druhé skupině se ztrátou sedmi vteřin na 32. místě. Zítra na závodnice čeká etapa se startem a cílem v Jiříkově dlouhá 104 kilometrů.