Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Vydařená sezóna na Třebešíně

Dráha Dráha

Sprinter Pavel Kelemen desátý na ME

MTB MTB

MTB Tour v Litoměřicích ovládl Vít Řehák

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Nash pojede cyklokrosový SP v Bernu

Sálovka Sálovka

Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

O vlásek od medaile

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily


Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Domácí report. silnice

O víkendu se koná ČP mládeže a žen v Plzni

Další závodní víkend před sebou mají mládežnické kategorie a ženy, v sobotu se v rámci Českého poháru na silnici TECHNISERV CUP 2019 postaví na start kritéria, na které v neděli naváže silniční závod. Ve startovní listině v tuto chvíli je už přes 380 jmen.

Trať kritéria netřeba dlouze představovat, pojede se v Areálu SK Rapid, který je jinak známý jako Lopatárna. V neděli si však organizátoři připravili novinku v podobě nové trasy se startem a cílem v Kyšicích. Okruh dlouhý 12,1 kilometrů pak bude jen z malé části kopírovat trať předloňského mistrovství republiky, z větší části povede novým terénem. Pořadatelé s ním navíc v budoucnu mají nemalé plány. 

Dá se říct, že trať je taková klasikářská. Nechybí na ní stoupání, ale ani otevřené úseky na větru a úzké cesty. Mírné stoupání je také do cíle, takže nebude vyhovovat vyloženě sprinterům, ale ani vrchařům. V tom nejtěžším stoupání jsme si pro tři kategorie připravili finanční prémie,“ řekl ředitel závodu Petr Kubias a také nastínil plány do budoucna: „Chtěli bychom z tohoto závodu udělat tradici, aby byl pravidelnou destinací Českého poháru. Také ale pomýšlíme na zorganizování etapového závodu pro muže, a právě toto by měla být jedna z jeho etap.“ 

Ve dresech průběžně vedoucích závodníků soutěže se v žácích představí Richard Kobr (Kovo Praha), v žačkách Vanda Dlasková (TJ AŠ Ml. Boleslav). Mezi kadety je průběžně vedoucím Adam Seeman (TJ Stadion Louny), mezi kadetkami stále zůstává ve vedení Anna Jaborníková (Sportcomplex Břeclav). O pouhý bod zatím kategorii juniorů ovládá Jakub Ťoupalík (Cycling Academy Tábor) a mezi juniorkami je ve vedení i přes absenci na MČR Kristýna Burlová (Team Dukla Praha). V Dukle zůstává zásluhou Jarmily Machačové také vedoucí dres pro nejlepší ženu. 

 

Grafika: RKCA

 

 

 

 

Soubory:

Judita Lorencová
10.07.2019 | zobrazeno 1374x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC