Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Vydařená sezóna na Třebešíně

Dráha Dráha

Sprinter Pavel Kelemen desátý na ME

MTB MTB

MTB Tour v Litoměřicích ovládl Vít Řehák

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Nash pojede cyklokrosový SP v Bernu

Sálovka Sálovka

Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

O vlásek od medaile

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily


Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Zahraniční report. dráha

Petr Kelemen pátý na ME ve vylučovačce

Nejlepším výsledkem českých reprezentantů v úvodním dnu evropského dráhového šampionátu juniorů a jezdců do 23 let v belgickém Gentu bylo páté místo Petra Kelemena ve vylučovacím závodu mužů kategori U23. Ve stejné disciplíně žen U23 skončila Kateřina Kohoutková sedmá.

Výsledky:

Juniorky:

Scratch: 1. Wielowská (Pol.), 2. Gillespieová (Ir.), 3. van der Duinová (Niz.), ...17. Burlová (ČR).

Týmový sprint: Finále: Seremaková, Wielowská (Pol.) 34,718 - Británie 35,166, o 3. místo: Německo 35,133 - Francie 36,046, ...8. V. Bartoníková, V. Jaborníková (ČR).

Ženy U23:

Vylučovací závod: 1. Paternoaterová (It.), 2. Martinsová (Port.), 3. Bossuytová (Belg.), ...7. Kohoutková (ČR).

Stíhací závod: Finále: Brausseová (Něm.) 3:29,538 - Guazzinová (It.) 3:34,743, o 3. místo: Novolodská (Rus.) 3:34,041 - Cavalliová (It.) 3:35,484.

Muži U23:

Stíhací závod: Finále: Gross (Něm.) 4:12,895 - Smirnov (Rus.) 4:16,049, o 3. místo: Gonov (Rus.) 4:17,816 - Schmid (Švýc.) 4:17,976.

Vylučovací závod: 1. Hesters (Belg.), 2. Pereira (Port.), 3. Ščerban (Ukr.), ...5. Petr Kelemen (ČR).

Junioři:

Scratch: 1. Denisov (Rus.), 2. Wafler (Rak.), 3. Garcie (Šp.), ...18. Smékal (ČR).

Týmový sprint: Finále: Německo (Kruse, Jager, Drechsler) 45,526 - Polsko 45,756, o 3. místo: Nizozemí 45,862 - Řecko 46,006.

CÍCHA JAROSLAV
09.07.2019 | zobrazeno 305x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC