Vydařená sezóna na Třebešíně

Sprinter Pavel Kelemen desátý na ME

MTB Tour v Litoměřicích ovládl Vít Řehák

Topinka má skalp mistra světa

Nash pojede cyklokrosový SP v Bernu

Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

O vlásek od medaile

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily

ČSC hledá uchazeče o tvorbu nového webu

Prezidium Českého svazu cyklistiky schválilo projekt vytvoření nového moderního webového portálu ČSC.
Portál ČSC (dále jen Portál) by měl sloužit k dvěma základním účelům.
1. Prezentaci činnosti a informovanosti odborné i laické veřejnosti o dění v ČSC, zprostředkovat kalendář akcí vč. výsledků, průběžných i celkových pořadí pohárů, MČR a dalších hodnocených soutěží spadající pod ČSC a to vč historických údajů a statistik foto galerii a propojení se sociálními sítěmi.
2. K elektronizaci komunikace s členy ČSC, registrací, komunikaci mezi členy a ČSC.

Prezidium ČSC nyní zveřejňuje manuál k technickému zadání tvorby webového portálu. Manuál naleznete v příloze.
Uchazeči o zhotovení webového portálu ČSC mohou zasílat nabídky dle zveřejněného technického zadání do 20.7.2019 na emailovou adresu info@ceskysvazcyklistiky.cz nebo krakovicova@ceskysvazcyklistiky.cz.

Soubory:

JAKUB EDR