Mistrovský titul v kolové žáků pro Svitávku

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

ČSC nabízí k prodeji užitkový vůz značky Renault Master rok výroby 2010, stav KM 260 700. Vaše nabí..

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

GP v dráhové cyklistice, Brno ČT4 SPORT 21.06.2019 Reportáž z vrcholné akce dráhových cyklistů

Zahraniční report. silnice

Sedláček třetí ve Švýcarsku na GP L'Échappe

Mladý závodník a bývalý juniorský reprezentant Vojtěch Sedláček, který hájí barvy francouzského týmu CC Etupes, vybojoval své první letošní pódium. Po vleklých zdravotních problémech, kvůli kterým vynechal celou loňskou sezónu, dojel třetí v závodě s mezinárodní účastí GP Fully - L’Echappée.

Závod v podhůří Alp byl dlouhý 163 kilometrů. Vojtovi se už v prvních kilometrech podařilo odjet v silné jedenáctičlenní skupině, která si rychle vytvořila náskok před pelotonem. Postupně se však počet závodníků na čele redukoval a ve zbývajících sedmdesáti kilometrech už to byla jen pětice. V závěru se z ní ještě dva závodníci oddělili, v boji o třetí místo už ale Sedláček přemožitele nenašel.

Cítím se dobře, už jsem se dostal do závodního tempa a teď ladíme formu na následující týdny. Absolvuji v nich tři důležité závody pro kategorii do 23 let včetně Trofeo Edil kategorie UCI 1.2 v Itálii nebo Liege-Bastogne-Liege. Dobře jsem se tu rozjel, takže věřím, že to bude dobré. V Itálii je navíc trasa závodu zvlněná, což by mi mělo vyhovovat. Určitě chci taky bojovat o nominaci na Závod míru U23, tak doufám, že se mi povede udělat nějaký výsledek,“ řekl mladý závodník.

Vítězství v závodě vybojoval závodník týmu IAM Excelsior Cycling Team Simon Pellaud, druhý skončil jeho týmový kolega Antoine Debons.