Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

V pátek odstartuje Malý závod míru v Lanškrouně

Dráha Dráha

Čeští dráhaři ovládli GP Velodrom Prešov

MTB MTB

Pád vyřadil Cinka z noje o první desítku

BMX BMX

Bikrosaři Hladíková a Topinka úspěli v Pardubicích

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Stříbrní Hrdlička st. s Loskotem v SP v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

Trial Trial

Trial čeká nabitý začátek června

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
POZVÁNKA NA KONFERENCI ČSC
POZVÁNKU NA KONFERENCI ČSC o novelizaci stanov ČSC naleznete v příloze.

Prodej užitkového vozu
ČSC nabízí k prodeji užitkový vůz značky Renault Master rok výroby 2010, stav KM 260 700. Vaše nabí..

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 07.06.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 08.06.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Domácí report. sálovka

První kolo Extraligy v kolové pro SC Svitávku

Vítězství v prvním kole Extraligy v kolové vybojoval celek SC Svitávka 1, který hrál ve složení Jiří Hrdlička st., Pavel Loskot. Dvojice získala 15 bodů ze pět výher a jedinou porážku 3:6 jim připravil Favorit Brno 3 (Miroslav Berger ml., Radim Hasoň).

Nedařilo se tolik úřadujícím mistrů republiky z MO Svitávky 1, když dvojice Pavel Richter, Pavel Vitula skončila třetí. Nováčkové soutěže Sokol Šitbořice (Miroslav Starý, Martin Drabálek) skončili pátí a SC Svitávka 2 (Jiří Hrdlička ml. a Roman Staněk) sedmí.

Hodně práce měli i rozhodčí, kteří udělili v turnaji celkem čtyři žluté karty, což se v jednom kole naposledy stalo před čtyřmi roky.

Pořadí prvního turnaje:

1. SC Svitávka 1 (Jiří Hrdlička st., Pavel Loskot) 15

2. Sokol Zlín-Prštné 2 (Miroslav Gottfried, Ludvik Písek) 13

3. MO Svitávka 1 (Pavel Richter, Pavel Vitula) 12

4. Favorit Brno 1 (Jan Havlíček, Robert Zvolánek) 7

5. Sokol Šitbořice (Miroslav Starý, Martin Drabálek) 6

6. Favorit Brno 3 (Miroslav Berger ml., Radim Hasoň) 6

7. SC Svitávka 2 (Jiří Hrdlička ml., Roman Staněk) 3

CÍCHA JAROSLAV
19.02.2019 | zobrazeno 256x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC