Kaňkovský se zranil na Okolo Maďarska, Hník devátý

Postupový klíč a nominace na MČR mládeže ve sprint

Malevil Cup pro Stoška a Pichlíkovou

Bikrosaři Hladíková a Topinka úspěli v Pardubicích

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Mistrovský titul v kolové žáků pro Svitávku

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

Trial čeká nabitý začátek června

POZVÁNKA NA KONFERENCI ČSC
POZVÁNKU NA KONFERENCI ČSC o novelizaci stanov ČSC naleznete v příloze.

Prodej užitkového vozu
ČSC nabízí k prodeji užitkový vůz značky Renault Master rok výroby 2010, stav KM 260 700. Vaše nabí..

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

GP v dráhové cyklistice, Brno ČT4 SPORT 21.06.2019 Reportáž z vrcholné akce dráhových cyklistů

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

V rámci tohoto seriálu se tedy pojedou pouze závody v Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. „Vzhledem k tomu, že dosavadní silniční komise nebyla schopna zajistit pořadatele mezinárodního závodu V4, bylo prezídium nuceno na svém prvním zasedání rozhodnout o zrušení tohoto závodu," stojí v prohlášení po jednání Prezídia z 29. ledna.

"To, že jsme museli tento mezinárodní závod zrušit, je pro Český svaz cyklistiky velmi smutné. Věříme ale, že se silniční komisi podaří oslovit některého z pořadatelů, který bude schopen a ochoten se pořádání tohoto mezinárodního závodu v příštích letech ujmout a důstojně jej zorganizovat," píše se v rozhodnutí Prezídia ČSC.

Zrušení tohoto závodu je především smutné z pohledu českých týmů a jednotlivých jezdců. Bez náročného cestování totiž měli možnost získat body do světového žebříčku a tím i vylepšit celkové bodové hodnocení České republiky v žebříčku, který je rozhodný pro zisk míst našich jezdců k účasti na světovém šampionátu.

Vedení Českého svazu cyklistiky by zároveň chtělo požádat cyklistikou veřejnost, zejména pořadatele závodu, kteří by měli o pořádání tohoto podniku v příštích letech zájem, aby se obrátili přímo na Český svaz cyklistiky na email: info@ceskysvazcyklistiky.cz.

JAKUB EDR
06.02.2019 | zobrazeno 1309x