Petr Kelemen vyhrál silně obsazený IL Sano Cup

Mladí dráhaři závodili v Prostějově

aNti Corona Cup je v cíli!

Bikrosaři odstartovali sezónu

Cyklokros do nové sezóny se změnami

Trénuj s repre SÁLOVKA - 2. díl Adéla Přibylová

Zrušení SP Para-cycling v kanadském Baie-Comeau

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Tour de Feminin 2020 - zrušení

ČSC vypisuje výběrová řízení - investice

SP MTB v italském Val di Sole bylo zrušeno
UCI informuje o zrušení světového poháru MTB v italském Val di Sole, které mělo proběhnout v termínu..

ČSC vypisuje výběrová řízení - investice
Níže naleznete odkazy na další výběrová řížení.

Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 08.06.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 09.06.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California
Spurt ČT4 SPORT 12.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

V rámci tohoto seriálu se tedy pojedou pouze závody v Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. „Vzhledem k tomu, že dosavadní silniční komise nebyla schopna zajistit pořadatele mezinárodního závodu V4, bylo prezídium nuceno na svém prvním zasedání rozhodnout o zrušení tohoto závodu," stojí v prohlášení po jednání Prezídia z 29. ledna.

"To, že jsme museli tento mezinárodní závod zrušit, je pro Český svaz cyklistiky velmi smutné. Věříme ale, že se silniční komisi podaří oslovit některého z pořadatelů, který bude schopen a ochoten se pořádání tohoto mezinárodního závodu v příštích letech ujmout a důstojně jej zorganizovat," píše se v rozhodnutí Prezídia ČSC.

Zrušení tohoto závodu je především smutné z pohledu českých týmů a jednotlivých jezdců. Bez náročného cestování totiž měli možnost získat body do světového žebříčku a tím i vylepšit celkové bodové hodnocení České republiky v žebříčku, který je rozhodný pro zisk míst našich jezdců k účasti na světovém šampionátu.

Vedení Českého svazu cyklistiky by zároveň chtělo požádat cyklistikou veřejnost, zejména pořadatele závodu, kteří by měli o pořádání tohoto podniku v příštích letech zájem, aby se obrátili přímo na Český svaz cyklistiky na email: info@ceskysvazcyklistiky.cz.

JAKUB EDR
06.02.2019 | zobrazeno 1830x