Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

PARDUS-TUFO Prostějov vychovává mladé talenty

Dráha Dráha

Maxbike mistrovství Planety

MTB MTB

Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Nash našla českou přemožitelku

Sálovka Sálovka

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

Urban World Championship

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu mužů z Tábora

Partneři ČSC

Domácí report. sálovka

Češi vyhráli dva ze tří turnajů Zlatého kola

Obnovenému turnaji "Zlaté kolo", který se dříve v 70. až 90. letech minulého století pořádal jako poslední příprava před mistrovstvím světa kralovali mezi juniory a mezi týmy první ligy domácí čeští hráči.

Extraligovými celky ale kraloval němeský celek z Zscherbenu. V Praze na Pankráci se letos turnaje zúčastnili hráči čtyř z ČR, Švýcarsko, Francie a Německo.

Pořadí:

Extraliga:

1. Zscherben/Něm. (Michael Gerdes, Oliver Uhlirsch)

2. Favorit Brno 2 (Miroslav Berger, Pavel Šmíd)

3. Sokol Zlín (Ludvík Písek, Miroslav Gottfried)

4. SC Svitávka (Jiří Hrdlička, Pavel Loskot)

5. Sokol Zlín 1 (Martin Struhař, Jan Krejčí)

6. Favorit Brno 1 (Robert Zvolánek, Radek Adam)

7. Start Plzeň (Ondřej Kydlíček, Hynek Štěrba)

1. liga:

1. TJ Pankrác Praha (Daniel Jenšík, Tomáš Otčenášek)

2. Spartak Chrastava (Tomáš Brodský, Daniel Fadrhonc)

3. Frauenfeld/Švýc. (Robert Bureš, Severin Zimmermann)

4. Sokol Šitbořie (Martin Drabálek, Štěpán Urbánek)

5. Spartak Přerov (Petr Šístek, Martin Broušek)

6. St. Gallen/Švýc. (Charlien Hollenstein, Rico Hüberli)

7. Favorit Brno (Patrik Krejčí, Michal Fryčar)

Junioři:

1. Pankrác Praha/SC Svitávka (Jan Kripner, Jan Hrdlička)

2. Hofen/Něm. (Judith Wolf, Magnus Öhlert)

3. Dorlisheim/Fr. (Yann Leclerc, Noé Backert)

4. Spartak Přerov (Matěj Karas, Michal Nitsche)

5. Spartak Chrastava (Lukáš Pospíšil, Petr Málek)

Foto:

CÍCHA JAROSLAV
02.11.2018 | zobrazeno 131x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC