Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu mužů z Tábora

Zahraniční report. dráha

Babor a Lichnovský si vedli dobře v Londýně

Mladá dvojice dráhařů celku Pardus Tufo Prostějov Daniel Babor a Luděk Lichnovský má za sebou premiéru na prestižních závodech dvojic Six Day v Londýně. Úspěšně si vedli v jednotlivých disciplínách - bodovačce či v závodu za dernami a v hlavní soutěži Šestidenních závodech obsadili v nabité konkurenci dvanácté místo.

V Londýně startoval i třetí jezdec prostějovského týmu Wojczech Pszczolarski, který se svým krajanem Danielem Staniszewskim obsadili skvělé páté místo, z prvenství se ve vyrovnaném souboji čtyř dvojic stali Nizozemci Yoeri Havik a Wim Stroetinga.

Ve vložených závodech žen byla vidět i Petra Ševčíková z Dukly Praha. Jejím nejlepším výsledkem byla osmá příčka ve scratchi, dvacátá skončila v omniu a spolu se Slovenkou Terezou Medveďovou byly deváté v madisonu.

Výsledky:

Muži:

Šestidenní:

1. Havik, troetinga (Niz.) 451, 2. Howard, O´Brien (Austr.) 443, 3. Kluge, Reinhardt (Něm.) 439, 4. Latham, Tennant (Brit.) 439, 5. Pszczolarski, Staniszewski (Pol.) 367/-1 kolo, ...12. Babor, Lichnovský (ČR) 227/-15 kol.