Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019

Dráha Dráha

Sprinteři v Paříži neuspěli

MTB MTB

Cesnaková a Adel vítězi finále ČP v maratonu

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Havlíková v Bernu na SP jedenáctá

Sálovka Sálovka

Rozřazovací turnaje juniorů v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

V Berlíně naposledy podle starých pravidel

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TÉMA PRO HOSTY V ČESKÉ TELEVIZI
Včerejší pořad České televize na programu ČT Sport, Téma pro hosty Michala Dusíka, se věnoval Mistro..

Upozornění ČSC
Dne 24.9.2018 bude z důvodu odstávky elektřiny v areálu ČSC uzavřen sekretariát.

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Paříž - Tours 2018 ČT4 SPORT 23.10.2018 Sestřih z průběhu jednoho z nejstarších jednorázových cyklis...
Český pohár 2018 ČT4 SPORT 24.10.2018 Ohlédnutí za letošním ročníkem domácího cyklistického poháru
SP 2018/19 Francie ČT4 SPORT 27.10.2018 Záznam ze závodu světové série z francouzského Saint-Quentin...

Partneři ČSC

Domácí report. cyklokros

Junior Kučera vyhrál v Rýmařově a vede celkově Toi

Čtvrtý díl cyklokrosového Toi Toi Cupu v mládežnických kategoriích v Rýmařově vyhrál mezi juniory Jakub Kučera (Expres CZ - Scott Kolín) a vede i průběžné pořadí.

Výsledky:

Junioři:

1. Kučera (Expres ZC - Scott Kolín) 40:02, 2. J. Hník (Mapei Meida Kaňkovský) +31, 3. Camrda (ČEZ Cyklo Team Tábor) +41, 4. Tlamka (Nutrend Specialized Racing) +53, 5. Říha (TJ AŠ Ml.Boleslav) +1:28, 6. Koktavý (ČEZ Cyklo Team Tábor) +1:31.

Pořadí po čtvrtém závodu:

1. Kučera 104, 2. Tlamka 94, 3. Camrda 92, 4. Daněk 84, 5. Ježek (oba IVAR CS - Author Team) 84, 6. Voltr (Dukla Praha) 75.

Kadeti:

1. Stránský (IVAR CS - Author Team) 34:05, 2. Fiala (ČEZ Cyklo Team Tábor) +11, 3. Sporysch (IVAR CS - Author Team) +27.

Kadetky:

1. Novotná (ADASTRA Sokol Veltěž) 22:52, 2. Bedrníková (Dukla Praha) +18, 3. Hladíková (IVAR CS - Author Team) +27.

Starší žáci:

1. Samec (IVAR CS - Author Team) 21:31, 2. Rich. Kobr (Dukla Praha) +17, 3. Bernát (IVAR CS - Author Team) +19.

CÍCHA JAROSLAV
09.10.2018 | zobrazeno 256x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC