Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu mužů z Tábora

Domácí report. dráha

de Vylder vyhrál v Brně i Přilbu Moravy

Ve skvělém světle se v Brně představil belgický jezdec Lindsay de Vylder. Po čtvrtečním prvenství v závodu GP Favorit Brno nenašel přemožitele ani dnes a vyhrál tradiční závod Přilba Moravy 2018, jehož historie sahá až do roku 1939, kdy se jel první ročník.

Druhý za ním s odstupem jediného bodu skončil polský jezdec Wojciech Pszczolarski z české stáje Pardus-Tufo Prostějov) a na bronzový stupeň vystoupil druhý Polák Damian Slawek. Z českých dráhařů si nejlépe vedl Luděk Lichovský (Pardus-Tufo Prostějov), který obsadil páté místo. Absolutně nejvíce bodů nasbíral v závodu na 50 kilometrů Nicolas Pietrula z Dukly Praha, ale ztráta jednoho okruhu jej odsunula na 11. místo.

Mezi juniory byl nejlepší Jan Voneš z pořadatelského TJ Favorit Brno, v tzávodě žen a juniorek vyhrála Běloruska Hanna Šerahová, mladá Kateřina Kohoutková z Dukly Praha byla třetí.

Výsledky:

Muži:

1. de Vylder (Belg.) 46, 2. Pszczolarski (Pol./Pardus-Tufo Prostějov) 45, 3. Slawek (Pol.) 43, 4. Lovassy (Maď.) 31, 5. Lichnovský (Pardus-Tufo Prostějov) 26, 6. Vendolský (Favorit Racing) 13, ...8. Kraus 10, 11. Pietrula (oba Dukla Praha) -1 kolo/57.

Junioři:

1. Voneš 28, 2. Křenek (oba TJ Favorit Brno) 15, 3. Vitner (Roman Kreuziger cycling academy) 14.

Ženy a juniorky:

1. Šerahová 25, 2. Pivavaravová (obě Běl.) -1 kolo/35, 3. Kohoutková (Dukla Praha) -1 kolo/19, ...6. E. Kaňkovská (Dukla Brno) -1 kolo/11, 7. Hochmann (Dukla Praha) -1 kolo/1, 8. Bohatá (Pardus-Tufo Prostějov) -1 kolo/0.