Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Nosková a Hájková v cíli Giro Rosa

Dráha Dráha

Janošek a Čechman těsně pod stupni vítězů

MTB MTB

Nominace bikerů na ME v Brně

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Písek s Gottfiedem pátí v Evropě

Handicapovaní Handicapovaní

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

Trial Trial

Pečínková čtvrtá ve Světovém poháru

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

ČSC hledá uchazeče o tvorbu nového webu


Výběrové řízení - Užitkové vozy
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na užitkové vozy pr..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 02.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 02.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 03.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Belgičan de Vylder vyhrál GP Favorit Brno

Třídenní mezinárodní dráhové závody na brněnském oválu otevřelo Grand Prix Favorit Brno v olympijském omniu. Na startu se sešla výborná konkurence a mezi jezdci světových jmen se neztratili ani naši dráhaři.

Hlavní závod v kategorii mužů, kterých se na startu sešlo rovných čtyřicet vyhrál belgický reprezentant Lindsay de Vylder se 114 body, druhý Ital Matteo Donega jich nasbíral jen o jediný méně, třetí skončil Adrian Kaiser z Polska. Z našich jezdců si vedl nejlépe na šestém místě nadějný Danil Babor (Pardus-Tufo Prostějov), hned za ním byl klasifikován Denis Rugovac (Favorit Racing). Neuspěli dva největší favorité: Moreno de Pauw z Belgie skončil patnáctý a medailista z MS i ME Polák Wojciech Pszczolarski jedenáctý.

Mezi ženami kralovala Norka Anita Stenbergová se 134, o deset méně jich nasbírala Kristina Clonanová z Austrálie. V silné konkurenci se ve výborném světle předvedla mladičká Kateřina Kohoutková (Dukla Praha), která vybojovala čtvrté místo a porazila i dvojnásobnou světovou šampionku Amy Cureovou z Austrálie, která se musela spokojit se šestým místem.

V závodě juniorů byl nejlepší slovenský jezdec Dávid Sikora, který vyhrál před Jakubem Roháčkem (Mapei Merida Kaňkovský).

Výsledky:

Muži:

1. de Vylder (Belg.) 114, 2. Donega (It.) 113, 3. Kaiser (Pol.) 107, 4. Lovassy (Maď.) 105, 5. Slawek (Pol.) 100, 6. Daniel Babor (Pardus-Tufo Prostějov) 94, 7. Rugovac (Favorit Racing) 89, ...9. Pietrula (Dukla Praha) 70, 10. Lichnovský (Pardus-Tufo Prostějov) 58.

Ženy:

1. Stenbergová (Nor.) 134, 2. Clonanová (Austr.) 124, 3. Kullmerová (Něm.) 112, 4. Kohoutková (Dukla Praha) 105, 5. Stocková (Něm.) 105, 6. Cureová (Austr.) 105, ...11. Hochmann (Dukla Praha) 73.

Junioři:

1. Sikora (SR) 128, 2. Roháček (Mapei Merida Kaňkovský) 120, 3. Janoš (Dukla Praha) 116, 4. Voneš (TJ Favorit Brno) 113, 5. Kolařík (Pardus-Tufo Prostějov) 102, 6. Vitner (Roman Kreuziger cycling academy) 87.

CÍCHA JAROSLAV
13.09.2018 | zobrazeno 713x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC