Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

PARDUS-TUFO Prostějov vychovává mladé talenty

Dráha Dráha

Maxbike mistrovství Planety

MTB MTB

Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Nash našla českou přemožitelku

Sálovka Sálovka

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

Urban World Championship

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu mužů z Tábora

Partneři ČSC

Zahraniční report. dráha

Kelemen čtvrtý a pátý v Pruszkowě

Čtvrté a páté místo vybojoval na skvěle obsazeném podniku první kategorie UCI při GP Polsko v Pruszkowě sprinter Pavel Kelemen. Čtvrtý skončil v keirinu a o místo níže ve sprintu. Sprint ovládl Němec Stefan Bötticher, keirin Jack Carlin z Británie v němž se do elitní desítky vešel ještě na osmém místě Jiří Janošek.

V týmovém sprintu skončili Pavel Kelemen, Martin Čechman a David Sojka šesí, hned za nimi byli Jiří Fanta, Janošek a Robin Wagner.

Jediná česká žena ve startovním poli Sára Kaňkovská skončila desátá v keirinu, v sprintu byly jedenáctá.

Výsledky:

Muži:

Sprint:

1. Bötticher (Něm.), 2. Baugé (Fr.), 3. Carlin (Brit.), ...5. Pavel Kelemen, 13. Čechman, 24. Wagner, 25. Sojka, 28. Fanta, 34. Janošek, 38. Junek (všichni ČR).

Keirin:

1. Carlin, 2.Bötticher, 3. Vynokurov (Ukr.), 4. Pavel Kelemen, ...8. Čechman, 13. Wagner, 24. Fanta, 26. Junek, 32. Janošek, 38. Sojka.

Týmový sprint:

1. Maksel, Sarnecki, Bieleki (Pol.), 2. Owens, Carlin, Hindes (Brit.), 3. Baugé, DˇAlmeida, Pervis (Fr.), ...6. Pavel Kelemen, Čechman, Sojka, 7. Fanta, Janošek, Wagner.

Ženy:

Sprint:

1. Stariková (Ukr.), 2. Marchantová (Brit.), 3. Losová (Pol.), ...11. S. Kaňkovská (ČR).

Keirin:

1. Gniděnková (Rus.), 2. Stariková, 3. Marchantová, ...10. S. Kaňkovská.

CÍCHA JAROSLAV
11.07.2018 | zobrazeno 317x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC