Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Vacek pátý na ME mezi juniory,Ťoupalík šestý v U23

Dráha Dráha

Rugovac a Pietrula ve Fiorenzuole na sedmém místě

MTB MTB

Cink devátý v Andořře

BMX BMX

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Cyklokros Cyklokros

Táborští cyklokrosaři výrazně posílili

Sálovka Sálovka

Sálovci na ME bez medaile

Handicapovaní Handicapovaní

Koblasa sedmý na SP handicapovaných

Trial Trial

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin


Zahraniční report. bmx

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Třinácté místo obsadila na světovém šampionátu bikrosařů v ázerbájdžánském Baku česká juniorka Eliška Bartůňková. Jediná z českých jezdců prošla kvalifikací, ve čtvrtfinálové jízdě bezpečně postoupila z druhého místa, ale semifinále pro ni po pádu bylo konečnou stanicí a celkově obsadila 13. místo.

Kategorii mužů kralovali Francouzi, kteří zásluhou Sylvaina Andreho a Jorise Daudeta vybojocvali dvě nejcennější medaile, ještě větší dominanci měly Nizozemky mezi ženami. Na stupně vítězů nepustily žádnou další závodnici a medaile získaly Laura Smuldersová, její sestra Merel Smuldersová a Judy Baauwová.

Juniorskou šampionkou se stala jejich krajanka Indy Scheepersová, mezi juniory kraloval Leo Garoyan z Francie.

Výsledky:

Muži:

1. Andre, 2. Daudet (oba Fr.), 3. de Sousa (Braz.), 4. Harmsen (Niz.), 5. Sharrah (USA), 6. Evans (Brit.), 7. Graf (Švýc.), 8. van der Burg (Niz.).

Ženy:

1. L. Smuldersová, 2. M. Smuldersová, 3. Baauwová (všechny Niz.), 4. Afremovová (Rus.), 5. Christensenová (Dán.), 6. Sakakibarová (Austr.), 7. Willoughbyová (USA), 8. Crainová (USA).

Junioři:

1. Garoyan (Fr.), 2. Valencia (Kol.), 3. Vergara (Chile), 4. sde la Fuente (Arg.), 6. Cullen (Brit.), 6. Affoo (Austr.), 7. van Huegten (Niz.), 8. Melo (Kol.).

Juniorky:

1. Scheepersová (Niz.), 2. Claessensová (Švýc.), 3. Carrillová (Kol.), 4. Ovčiniková (Rus.), 5. Morinová (USA), 6. Jouteauová (Fr.), 7. Henryová (Švýc.), 8. Hebertová (Kan.), ...13. Bartůňková (ČR).

CÍCHA JAROSLAV
10.06.2018 | zobrazeno 157x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss
Cyklistika v TV / zobrazit vše
Informace ČSC
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..

VSA 2019 - MŠMT podmínky pro žadatele