Vacek pátý na ME mezi juniory,Ťoupalík šestý v U23

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Zahraniční report. bmx

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Třinácté místo obsadila na světovém šampionátu bikrosařů v ázerbájdžánském Baku česká juniorka Eliška Bartůňková. Jediná z českých jezdců prošla kvalifikací, ve čtvrtfinálové jízdě bezpečně postoupila z druhého místa, ale semifinále pro ni po pádu bylo konečnou stanicí a celkově obsadila 13. místo.

Kategorii mužů kralovali Francouzi, kteří zásluhou Sylvaina Andreho a Jorise Daudeta vybojocvali dvě nejcennější medaile, ještě větší dominanci měly Nizozemky mezi ženami. Na stupně vítězů nepustily žádnou další závodnici a medaile získaly Laura Smuldersová, její sestra Merel Smuldersová a Judy Baauwová.

Juniorskou šampionkou se stala jejich krajanka Indy Scheepersová, mezi juniory kraloval Leo Garoyan z Francie.

Výsledky:

Muži:

1. Andre, 2. Daudet (oba Fr.), 3. de Sousa (Braz.), 4. Harmsen (Niz.), 5. Sharrah (USA), 6. Evans (Brit.), 7. Graf (Švýc.), 8. van der Burg (Niz.).

Ženy:

1. L. Smuldersová, 2. M. Smuldersová, 3. Baauwová (všechny Niz.), 4. Afremovová (Rus.), 5. Christensenová (Dán.), 6. Sakakibarová (Austr.), 7. Willoughbyová (USA), 8. Crainová (USA).

Junioři:

1. Garoyan (Fr.), 2. Valencia (Kol.), 3. Vergara (Chile), 4. sde la Fuente (Arg.), 6. Cullen (Brit.), 6. Affoo (Austr.), 7. van Huegten (Niz.), 8. Melo (Kol.).

Juniorky:

1. Scheepersová (Niz.), 2. Claessensová (Švýc.), 3. Carrillová (Kol.), 4. Ovčiniková (Rus.), 5. Morinová (USA), 6. Jouteauová (Fr.), 7. Henryová (Švýc.), 8. Hebertová (Kan.), ...13. Bartůňková (ČR).

10.06.2018 | zobrazeno 157x
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI