Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

O vlásek od medaile

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily

Domácí report. mtb

Malevil Cup vyhráli Hynek a Binghamová

Vítězi devatenáctého ročníku bikového maratonského závodu Malevil Cup, který měří 100 kilometrů, se v Heřmanicích v Podještědí stali Kristián Hynek (Canyon Topeak Factory Racing) a britská dvojnásobná vítězka Cape Epic Sally Bighamová.

Hynek při svém třetím startu na tomto závodě vystoupil potřetí na nejvyšší stupeň. Vyhrát dokázal i přes defekt v polovině závodu, když se dokázal dotáhnout na čelo a v cílovém spurtu překonat Jana Škarnitzla (Mitas Trek). Bronzovou medaili vybojoval slovenský jezdec Tomáš Višňovský jezdcí v české stáji Česká spořitelna Accolade.

Vítěz prestižního Cape Epic německý biker Karl Platt obasadil pátou příčku, obhájce loňského triumfu Ital Johnny Cattaneo se musel spokojit až s osmým místem a aktuální mistr republiky Pavel Boudný dojel hned za ním.

Závod žen se rozhodl v druhé polovině závodu, kdy se z vedoucího tria odpoutala favoritka, dvojnásobná vítězka Cape Epic Bighamová a vyhrála s náskokem 1:25 před Milenou Cesnakovou (Maloja Rocky Mountain). Čerstvá mistryně ČR v maratonu Jana Pichlíková (Česká spořitelna Specialized junior) skončila na třetí příčce. Neuspěla vítězka z roku 2016 Ukrajinka Kristina Konvisarová, jež se musela spokojit tentokrát až se sedmým místem.

Výsledky:

Muži:

1. Hynek (Canyon Topeak Factory Racing) 3:43:02, 2. Škarnitzl (Mitas Trek) +0,9, 3. Višňovský (SR/Česká spořitelna- Accolade) +3:22, 4. Adel (Superior Suninvent Team) +5:09, 5. Platt (Něm.) +7:30, 6. Stark (Něm.) +7:59.

Ženy:

1. Binghamová (Brit.) 4:36:06, 2. Cesnaková (Maloja - Rocky Mountain Team) +1:25, 3. Pichlíková (ČS Specialized junior MTB team) +4:16, 4. Weissová +10:32, 5. Storchová +21:02, 6. Reinersová (všechny Něm.) +23:45.