Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Vydařená sezóna na Třebešíně

Dráha Dráha

Sprinter Pavel Kelemen desátý na ME

MTB MTB

MTB Tour v Litoměřicích ovládl Vít Řehák

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Nash pojede cyklokrosový SP v Bernu

Sálovka Sálovka

Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

O vlásek od medaile

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily


Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Domácí report. mtb

Velocentrum Voleský dodá ceny pro Pražský pohár

Firma Velocentrum Voleský se stala dalším významným partnerem TOMKET Pražského MTB poháru. Podpora firmy se bude podílet výhradně na větší atraktivitě cen pro účastníky seriálu v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů, včetně cyklistů s handicapem.

Součástí budgetu budou poukazy s finančními částkami na odběr zboží v prodejně Velocentrum Voleský v Praze, dále pak ceny pro kategorie nejmladších bikerů a atraktivní, hodnotné ceny do tomboly, která je součástí slavnostního večera s vyhlášením výsledků TOMKET Pražského MTB poháru. Tomboly se mohou účastnit všichni účastníci TOMKET Pražského MTB poháru, kteří v sezóně 2018 startovali alespoň ve dvou pohárových závodech.

Součástí spolupráce Velocentra Voleský a TOMKET Pražského MTB poháru bude i vytvoření dětského mobilního bike parku s řadou dovednostních překážek, kde budou moci malí bikeři zdokonalovat své jezdecké umění. Tento dětský bike park by měl být poprvé představený během závodu na Zličíně a od sezóny 2019 už bude nedílnou součástí každého závodu.

To ovšem není všechno. Jak už jsme informovali, některý z celkových vítězů dospělých kategorií získá losováním na slavnostním večeru vůz TOYOTA RAV od firmy Emil Frey, který mu bude zapůjčen na dobu tří měsíců. Pro vylosovaného celkového vítěze poháru některé z nedospělých kategorií pak pořadatelé ve spolupráci s firmou Velocentrum Voleský připravili neméně atraktivní cenu. Tou bude poukaz na odběr jízdního kola Specialized v hodnotě 20 000 korun.

„Je nám ctí být partnerem TOMKET Pražského MTB poháru 2018. Jako největší prodejce Specialized v Praze, se velice těšíme na nadcházející spolupráci a možnost podpory cyklistiky ve všech věkových kategoriích. Propojení Velocentra Voleský a TOMKET Pražského MTB poháru nám toto umožňuje.“, říká k uzavřené spolupráci Miloš Voleský, majitel firmy.

CÍCHA JAROSLAV
07.06.2018 | zobrazeno 640x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC