Nikola Nosková dvanáctá na ženské Tour

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Domácí report. ostatní

Když se řekne Závod míru

Se zajímavou akcí přišli pořadatelé projektu Brněnský rok sportu. U příležitosti 70. výročí první etapy Závodu míru uspořádali akci “Když se řekne Závod míru“, jednu z aktivit připomínajících letošní významná sportovní výročí a jubilující sportovní osobnosti.

Mezi přítomnými byli velké zahraniční osobnosti Závodu míru, jeho dvojnásobný vítěz a velký soupeř Jana Veselého německý závodník Gustav Adolf Schur, sovětský reprezentant Alexander Gusjatnikov a dlouhá řada našich závodníků v čele Janem Smolíkem, Jiřím Škodou, prvním Králem české cyklistiky Pavlem Doleželem ale i Vlastimil Bartoš, účastník prvního Závodu míru v roce 1948.

Po závodním odpolednem pro děti, kdy jim medaile předávali mj. olympijský vítěz Jiří Daler či Iva Zajíčková na slavnostním společenském večeru předal prezident Českého svazu cyklistiky Petr Marek medaile u příležitosti jejich životních jubileí Františku Jursovi, Jánu Svoradovi, Zdeňku Dohnalovi a dalším.

Sedmdesát legend Závodu míru ve žlutých tričkách se pak společným vyfocením postaralo o zápis do české knihy Guinessových rekordů.

Soubory:

08.05.2018 | zobrazeno 784x
Změny pravidel cyklokros
V sekci administrativa naleznete aktualizovaná pravidla cyklokrosu UCI a ČSC pro sezónu 2018/2019.

Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..