PARDUS-TUFO Prostějov vychovává mladé talenty

Babor a Lichnovský si vedli dobře v Londýně

Škarnitzl vyhrál závod TOMKET v Jenči

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Nash našla českou přemožitelku

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 13.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora

Domácí report. handicapovaní

Handicapovaní cyklisté v nových dresech

Prezidium Českého svazu cyklistiky rozhodlo o novém výrobci reprezentačních dresů pro národní tým handicapovaných cyklistů. Důvodem změny je především výrazné zvýhodnění výrobních a dodavatelských podmínek a snaha Českého svazu cyklistiky více podpořit skupinu handicapovaných cyklistů, kteří patří k absolutní světové špičce s tituly mistrů světa, vítězů Světového poháru či paralympijských her jak na dráze, tak v silničních disciplínách.

Firma Sýkora Sportswear bude handicapovaným reprezentantům vyrábět dresy individuálně s ohledem na jejich handicapy, disproporce a individuální potřeby. Novinkou jsou také kompletní sponzorské sady oblečení pro medailisty mistrovství světa, Evropy, Světového poháru a paralympijských her. Širší reprezentaci budou výrobky dodávány ve výrobních cenách podle ceníku, který tým handicapovaných cyklistů významně zvýhodňuje, oproti minulým letům. Firma Sýkora, obléká mimo jiné i týmy pražské Dukly, Dukly Brno, Nutrend Specialized Racing a dalších.

„Je nám ctí a potěšením podpořit tímto naše skvělé sportovce, velmi si téhle nové spolupráce cením a věřím, že bude přínosná pro obě strany. Určitým způsobem je to něco nového, myšleno individuálním přístupem a osobními setkáními s konkrétními sportovci, čímž tahle nová smlouva velmi nabývá na důležitosti“ říká ke smlouvě, která je uzavřena do konce roku 2020, majitel firmy, Jan Sýkora.

16.04.2018 | zobrazeno 356x