Nikola Nosková dvanáctá na ženské Tour

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Domácí report. ostatní

Brno bude hostit silniční ME U23 a juniorů

Potřetí v historii se na českých silnicích bude bojovat o medaile na evropském šampionátu juniorů a jezdců kategorie U23. Po Trutnovu v roce 1995, kde se jel premiérový šampionát starého kontinentu viděli diváci ME v roce ve Frýdku-Místku, Brně a Olomouci a letos mladí jezdci budou o medaile bojovat 12.-15. července v Brně.

Šampionát bude zajišťovat na základě podepsané smlouvy 21. února 2018 s Českým svazem cyklistiky oddíl CK Brno. Předseda organizačního výboru je Marian Štetina, ředitel závodu Vladimír Krejčí.

ME juniorů a U23 v silniční cyklistice je jednou z nejvýznamnějších sportovních a společenských akcí roku 2018. Zúčastní je jej cca 600 závodníků z 50 zemí Evropy.

První dva dny 12. - 13. července se v Brně pojedou časovky juniorů, juniorek, žen U23 a mužů U23. Následující dva dny budou nejlepší mladí jezdci Evropy bojovat v silničních závodech, ale okruh ještě není zcela znám, zatím pořadatelé uvádějí trať Brno - Drahanská vrchovina - Račice-Pístovice.

"Máme připraveny dva okruhy, které ukážeme generálnímu sekretáři UEC Enrico Della Casovi při jeho inspekční návštěvě 29. března a o den později oznámíme definitivně kde se pojed," řekl Marian Štetina.

Soubory:

14.03.2018 | zobrazeno 2206x
Změny pravidel cyklokros
V sekci administrativa naleznete aktualizovaná pravidla cyklokrosu UCI a ČSC pro sezónu 2018/2019.

Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..