Čeští závodníci druhou nejúspěšnější výpravou ME

Rugovac a Pietrula ve Fiorenzuole na sedmém místě

Sedm elitních Čechů na bikové ME

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Táborští cyklokrosaři výrazně posílili

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Zahraniční report. ostatní

Čeští představitelé na kongresu UEC

Své první jednání po zvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky na mezinárodní úrovni má za sebou Petr Marek. Spolu s bývalým a nyní čestným prezidentem UEC Vladimírem Holečkem a viceprezidentem ČSC Slavomírem Svobodou se zúčastnil kongresu Evropské cyklistické unie (UEC), který se uskutečnil ve dnech 10. - 11. března v tureckém Istanbulu.

Hlavním bodem konference byla volba nového prezidenta UEC, kterým se stal Rocco Cattaneo ze Švýcarska, který byl zvolen aklamací. Cattaneo UEC fakticky vedl již od září loňského roku, kdy byl jeho předchůdce David Lappartien zvolen prezidentem Mezinárodní cyklistické unie (UCI).

Účast nového českého prezidenta byla určitě přínosem, protože se představil zástupcům evropských federací. V rámci kongresu absolvoval i jednostraná jednání. Se slovenským prezidentem Peterem Prívarou podepsal novou smlouvu o pořádání společného mistrovství obou zemí na silnici na další dva roky.

13.03.2018 | zobrazeno 554x
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI