PARDUS-TUFO Prostějov vychovává mladé talenty

Babor a Lichnovský si vedli dobře v Londýně

Škarnitzl vyhrál závod TOMKET v Jenči

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Nash našla českou přemožitelku

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 13.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora

Zahraniční report. ostatní

Čeští představitelé na kongresu UEC

Své první jednání po zvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky na mezinárodní úrovni má za sebou Petr Marek. Spolu s bývalým a nyní čestným prezidentem UEC Vladimírem Holečkem a viceprezidentem ČSC Slavomírem Svobodou se zúčastnil kongresu Evropské cyklistické unie (UEC), který se uskutečnil ve dnech 10. - 11. března v tureckém Istanbulu.

Hlavním bodem konference byla volba nového prezidenta UEC, kterým se stal Rocco Cattaneo ze Švýcarska, který byl zvolen aklamací. Cattaneo UEC fakticky vedl již od září loňského roku, kdy byl jeho předchůdce David Lappartien zvolen prezidentem Mezinárodní cyklistické unie (UCI).

Účast nového českého prezidenta byla určitě přínosem, protože se představil zástupcům evropských federací. V rámci kongresu absolvoval i jednostraná jednání. Se slovenským prezidentem Peterem Prívarou podepsal novou smlouvu o pořádání společného mistrovství obou zemí na silnici na další dva roky.

13.03.2018 | zobrazeno 711x