Topforex-Lapierre a Elkov-Author ve Španělsku

Trenér dráhařů Kadlec: šance na OH jsou malé

Kolíský tým mění název teamu

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

První kolo Extraligy v kolové pro SC Svitávku

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 8. 1. 2019.

Vánoční provoz ČSC
Upozorňujeme, že od 24.12.2018 do 2.1.2019 bude areál ČSC uzavřen. Přejeme hezké svátky a v novém..

Spurt ČT4 SPORT 22.02.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Zahraniční report. ostatní

Čeští představitelé na kongresu UEC

Své první jednání po zvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky na mezinárodní úrovni má za sebou Petr Marek. Spolu s bývalým a nyní čestným prezidentem UEC Vladimírem Holečkem a viceprezidentem ČSC Slavomírem Svobodou se zúčastnil kongresu Evropské cyklistické unie (UEC), který se uskutečnil ve dnech 10. - 11. března v tureckém Istanbulu.

Hlavním bodem konference byla volba nového prezidenta UEC, kterým se stal Rocco Cattaneo ze Švýcarska, který byl zvolen aklamací. Cattaneo UEC fakticky vedl již od září loňského roku, kdy byl jeho předchůdce David Lappartien zvolen prezidentem Mezinárodní cyklistické unie (UCI).

Účast nového českého prezidenta byla určitě přínosem, protože se představil zástupcům evropských federací. V rámci kongresu absolvoval i jednostraná jednání. Se slovenským prezidentem Peterem Prívarou podepsal novou smlouvu o pořádání společného mistrovství obou zemí na silnici na další dva roky.

13.03.2018 | zobrazeno 835x