Nikola Nosková dvanáctá na ženské Tour

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Domácí report. ostatní

Čeští rozhodčí se vzdělávají

Další dva čeští rozhodčí úspěšně zvádli školení zkoušky a mohou nyní chlubit kategorií Elite Nationál Commissaire pro silniční závody. V listopadu pětidenní školní úspěšně absolvovali v německém Bad Blankenburrgu Markéta Jandová a Ondřej Vačkář.

Sice jsou stále na úrovni národních rozhodčích, ale postoupili tím do předvýběru pro kvalifikaci mezinárodního arbitra. Mezinárodní závody mohou rozhodovat na domácích silnicích a v případě vyžádání jiné národní federace, tak i tam.

V současné době máme pět rozhodčích s nejvyšší kvalifikací. Miroslav Janout má statut Commissaire UCI pro silnici a cyklokros, stejnou kvalifikaci má Simona Davídková pro silnice. Spolu s Jandovou a Vačkářem je ještě v kategorii Elite Nationál Commissaire Zdeněk Franz.

Foto:

01.02.2018 | zobrazeno 652x
Změny pravidel cyklokros
V sekci administrativa naleznete aktualizovaná pravidla cyklokrosu UCI a ČSC pro sezónu 2018/2019.

Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..