Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Topforex-Lapierre a Elkov-Author ve Španělsku

Dráha Dráha

Trenér dráhařů Kadlec: šance na OH jsou malé

MTB MTB

Kolíský tým mění název teamu

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

První kolo Extraligy v kolové pro SC Svitávku

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

Urban World Championship

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde


Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 8. 1. 2019.

Vánoční provoz ČSC
Upozorňujeme, že od 24.12.2018 do 2.1.2019 bude areál ČSC uzavřen. Přejeme hezké svátky a v novém..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 22.02.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Domácí report. ostatní

M. van der Poel pod křídly KALAS Sportswear

O další hvězdu, Nizozemce Mathie van der Poela, rozšířila své portfolio česká firma KALAS Sportswear. Na další tři sezony podepsala firma smlouvu s týmem Corendon-Circus, jejíž barvy hájí právě nejlepší současný cyklokrosař světa a vůbec jeden z největších cyklistických talentů, který kromě cyklokrosu má světové zlato ze silnice a nyní míří i na horská kola.

Corendon-Circus je belgický cyklokrosový tým, který dosud jezdil pod názvem Beobank-Corendon. Mathieu van der Poel představil své ambiciózní plány pro nadcházejících tři roky a firma Kalas mu bude oporou na jeho nelehké cestě. „Nadcházející tři sezony se budu věnovat jak cyklokrosu, tak horským kolům. Na silniční cyklistiku bych se chtěl zaměřit až po sezoně 2020. Do té doby budu aspirovat o titul mistra světa na horských kolech a pokusím se o získání zlaté medaile na olympijských hrách v Tokiu právě v disciplíně horských kol,“ přiblížil své plány Mathieu van der Poel. „

Pro naši firmu to znamená po předchozích velkých akvizicích jako je britský národní tým a naší první účasti na Tour de France s týmem Wanty Groupe Gobert potvrzení toho, že se snažíme být globálním hráčem a zařadit se mezi největší značky ve svém oboru,“ řekl výkonný ředitel firmy Kalas Sportswear Josef Filip.

„O tento podpis jsme usilovali dva roky a jsem osobně velmi rád, že jsme se domluvili na vzájemné spolupráci a naše firma bude oblékat takovou hvězdu jako je Mathieu. Již nyní se těšíme na reklamní aktivity, které budeme společně připravovat,“ dodal za marketingové oddělení Kalas Sportswear Ondřej Vobora.

„Firmu Kalas Sportswear známe již od samotných začátků, kdy vstoupila na belgický trh a máme s ní jen tu nejlepší zkušenost. Firma již třetím rokem obléká naše dva týmy v čele s aktuální mistryní světa v cyklokrosu Sanne Cantovou, a tak je pro nás přirozené, že jsme se domluvili na spolupráci i s hlavním týmem v čele s Mathieum van der Poelem. Kalas pro nás znamená kvalitu, rychlost, jistotu a přátelství,“ řekl k podepsání smlouvy generální manažer týmu Philip Roodhooft.

foto photopress.be

Foto:

CÍCHA JAROSLAV
27.12.2017 | zobrazeno 830x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC