Trenér dráhařů Kadlec: šance na OH jsou malé

První kolo Extraligy v kolové pro SC Svitávku

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 8. 1. 2019.

Vánoční provoz ČSC
Upozorňujeme, že od 24.12.2018 do 2.1.2019 bude areál ČSC uzavřen. Přejeme hezké svátky a v novém..

Spurt ČT4 SPORT 22.02.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Domácí report. handicapovaní

Ježkovo loučení a úspěchy českých reprezentantů

Pečlivě připravený finálový závod Evropského poháru handicapovaných cyklistů v Praze na Strahově, v hvězdné mezinárodní konkurenci, přinesl celou řadu vynikajících výsledků českých reprezentantů, kteří tak věnovali sympatický dárek svému reprezentačnímu kolegovi a legendě světové cyklistiky Jiřímu Ježkovi. Pro něho to byl posledním závod v bohaté kariéře.

Jiří Ježek si svůj poslední závod skutečně užil a závodil tak, jak ho diváci znali po celou jeho kariéru - koncentrovaný, stále aktivní na špici závodu, tvořící celý závod. Dramatický závod ve velmi vysokém tempu s častými nástupy se rozhodoval až v hromadném spurtu a Jiří Ježek za ovací diváků a v emotivní atmosféře vybojoval třetí místo. Do nedělní časovky, své parádní disciplíny, už Jirka nenastoupil a symbolicky, na úplném vrcholu, ukončil svou nevšední sportovní kariéru.

Ve velkém stylu se představili i ostatní čeští jezdci. Vítězství ve svých kategoriích a prestižní modrý dres s logem finálového závodu, ale také hodnotnou porci cenných bodů do světového rankingu si za vítězství odnášejí: Patrik Jahoda (Nutrend Specialized Racing), Kateřina Antošová (Černí koně) a Ivo Koblasa (Favorit Brno). Stříbro vybojovala Tereza Diepoldová (Nutrend Specialized Racing), nestárnoucí Michal Stark (Stark Team) a Jiří Kuchta a bronz získali handbikeři Tomáš Mošnička (Dukla Praha) a Tomáš Nevečný (Černí Koně).