Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu mužů z Tábora

Zahraniční report. bmx

Češi na ME v BMX neuspěli

Bez úspěchu v hlavních kategoriích skončil evropský šampionát bikrosařů v Bordeaux ve Francii. V Elite mužů se nejlépe vedlo Dominiku Topinkovi, který skončil v osmifinále na sedmém místě. Tomáš Merta a Matěj Bohuslávek neprošli z kvalifikace.

Mezi juniory Erik Votava, David Pešek a Matyáš Křapa prošli kvalifikací do osmifinále, kde již bohužel skončili. Votava však až po pádu v cílové rovince kdy bojoval o postup do čtvrtfinále.

Evropským šampionem se stal Francouz Joris Daudet před Twanem van Gendtem z Nizozemí a mezi ženami získala zlato Nizozemka Laura Smuldersová před Elke Vanhoofovou z Belgie.

V dopoledním programu vybojovala titul mistryně Evropy Štěpánka Fremlová v kategorii G7. Semifinále přidala v G9 Andrea Hájková, v B7 Matěj Pavka a v B11 Jakub Cidlinský.