PARDUS-TUFO Prostějov vychovává mladé talenty

Babor a Lichnovský si vedli dobře v Londýně

Škarnitzl vyhrál závod TOMKET v Jenči

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Nash našla českou přemožitelku

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 13.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora

Zahraniční report. ostatní

Prezidentem UEC i nadále Francouz Lappartient

Francouz David Lappartient bude stát i další čtyři roky v čele evropské cyklistické unie (UEC). Rozhodlo se o tom na kongresu v Bruselu, kde Lappartient neměl protikandidáta.

Zástupci všech 50 evropských národních federací dále do řídícího výboru UEC zvolili trojici viceprezidentů Agatu Langovou z Polska, Rocca Cattanea ze Švýcarska a Rusa Alexandra Gusjatnikova. Zbývající členové jsou Sahibe Alakbarov (Ázer.), Henrik Jessi Jensen (Dán.), Martin Wolf (Něm.). Generálním tajemníkem byl zvolen Ital Enrico Della Casa.

Za účasti prezidenta UCI Briana Cooksona byla oceněna pětice funkcionářů za zvláštní příspěvek pro cyklistiku, za pořádání evropských šampionátů, mezi nimiž byl i viceprezident Českého svazu cyklistiky Slavomír Svoboda.

06.03.2017 | zobrazeno 1198x