Čeští závodníci druhou nejúspěšnější výpravou ME

Rugovac a Pietrula ve Fiorenzuole na sedmém místě

Sedm elitních Čechů na bikové ME

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Táborští cyklokrosaři výrazně posílili

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Zahraniční report. ostatní

Prezidentem UEC i nadále Francouz Lappartient

Francouz David Lappartient bude stát i další čtyři roky v čele evropské cyklistické unie (UEC). Rozhodlo se o tom na kongresu v Bruselu, kde Lappartient neměl protikandidáta.

Zástupci všech 50 evropských národních federací dále do řídícího výboru UEC zvolili trojici viceprezidentů Agatu Langovou z Polska, Rocca Cattanea ze Švýcarska a Rusa Alexandra Gusjatnikova. Zbývající členové jsou Sahibe Alakbarov (Ázer.), Henrik Jessi Jensen (Dán.), Martin Wolf (Něm.). Generálním tajemníkem byl zvolen Ital Enrico Della Casa.

Za účasti prezidenta UCI Briana Cooksona byla oceněna pětice funkcionářů za zvláštní příspěvek pro cyklistiku, za pořádání evropských šampionátů, mezi nimiž byl i viceprezident Českého svazu cyklistiky Slavomír Svoboda.

06.03.2017 | zobrazeno 1027x
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI