Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu mužů z Tábora

Král cyklistiky

KRÁL CYKLISTIKY 2008

Roman Kreuziger se stal podruhé Králem české cyklistiky. Dvaadvacetiletý silniční jezdec zopakoval triumf z roku 2004, kdy získal titul juniorského mistra světa. Ve 44. ročníku ankety odborníků a novinářů, která v pondělí byla slavnostně vyhlášena v Praze, vystřídal na pomyslném trůnu dráhaře Aloise Kaňkovského. Kreuziger v letošním roce nezískal na šampionátech žádnou medaili, ale výrazně se prosadil v profesionálním pelotonu. Jako člen italské stáje Liquigas vyhrál závod ProTour Kolem Švýcarska, skončil druhý Kolem Romandie a především se třináctým místem postaral o historicky nejlepší umístění českého jezdce na slavné Tour de France. V konečném pořadí seriálu ProTour skončil čtvrtý. V jednotlivých disciplínách byli oceněni: KREUZIGER ROMAN - SILNICE MACKOVÁ MARKÉTA - SILNICE (LPH) JEŽEK JIŘÍ - DRÁHA, SILNICE (LPH) KVASNIČKA TOMÁŠ - DRÁHA, SILNICE (LPH) ZÁLESKÁ LUCIE - DRÁHA BOUŠKA JIŘÍ - DRÁHA (LPH) BÁBEK TOMÁŠ - DRÁHA HOCHMANN JIŘÍ - DRÁHA ŚPIČKA DENIS - DRÁHA HUŘÍKOVÁ TEREZA - MTB HORÁKOVÁ JANA - BMX ŚTYBAR ZDENĚK - CYKLOKROS NASH KATEŘINA - CYKLOKROS PETRUŠ LUBOMÍR - CYKLOKROS HASOŇ RADIM - SÁLOVÁ CYKLISTIKA - KOLOVÁ HRDLIČKA JIŘÍ - SÁLOVÁ CYKLISTIKA - KOLOVÁ HORÁČKOVÁ JANA - SÁLOVÁ CYKLISTIKA - KRASOJÍZDA DVOJIC ŠTURSOVÁ LUCIE - SÁLOVÁ CYKLISTIKA - KRASOJÍZDA DVOJIC LEBÁNKOVÁ NIKOLA - SÁLOVÁ CYKLISTIKA - KRASOJÍZDA MAŠEK JAKUB - SÁLOVÁ CYKLISTIKA - KRASOJÍZDA DVOJIC ŠILER MARTIN - SÁLOVÁ CYKLISTIKA - KRASOJÍZDA DVOJIC