PARDUS-TUFO Prostějov vychovává mladé talenty

Babor a Lichnovský si vedli dobře v Londýně

Škarnitzl vyhrál závod TOMKET v Jenči

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Nash našla českou přemožitelku

Sedm sálovců pojede na MS

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ HOLICE
jako jediná škola v České republice nabízí exklusivní učební obor se specializací na jízdní kola ...

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 15. 10. 2018 na sekretariátu ČSC.

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 13.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 14.11.2018 Záznam ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Kolína
SP 2018/19 Česko ČT4 SPORT 17.11.2018 Přímý přenos závodu žen z Tábora

Zahraniční report. ostatní

Gratulace od prezidenta UCI

Srdečné blahopřání k opětovnému zvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky dorazilo od prezidenta Mezinárodní cyklistické unie (UCI) Briana Cooksona na Český svaz cyklistiky.

"Vážený pane prezidente, jménem UCI bych vám rád srdečně poblahopřál k vašemu znovuzvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky," stojí v dopise.

Podle Cooksona je výsledek voleb oceněním práce Mariána Štetiny během posledních mnoha let a úspěchů, kterých ČSC dosáhl od prvního zvolení v roce 1998. "Vaše federace a cyklistika obecně dosáhla velkého pokroku v České republice během vašeho funkčního období a může se chlubit šesti registrovanými kontinentálními týmy UCI, což je výborné," píše Brian Cookson.

"Jako bývalý prezident národní federace vím, jaká je čest sloužit cyklistice v tak významné roli a přeji vám mnoho úspěchů pro dosažení vašich cílů. Vím, že máte několik ambiciózních plánů do budoucnosti a rád by jste zajistil výstavbu 250 metrů dlouhého velodromu v České republice. Chtěl bych vás ujistit, že po dobu, kdy budu ve funkci prezidenta UCI, budu dělat maximum pro rozvoj cyklistiky ve vaší zemi, v Evropě a po celém světě. Já i zaměstnanci UCI se těšíme na další spolupráci s vámi a vaší federací. Přeji vám mnoho úspěchu během vašeho funkčního období a velice se těším na naší spolupráci v rámci Řídící komise UCI," píše dále Brian Cookson.

04.03.2014 | zobrazeno 2242x