Topforex-Lapierre a Elkov-Author ve Španělsku

Trenér dráhařů Kadlec: šance na OH jsou malé

Kolíský tým mění název teamu

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

První kolo Extraligy v kolové pro SC Svitávku

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 8. 1. 2019.

Vánoční provoz ČSC
Upozorňujeme, že od 24.12.2018 do 2.1.2019 bude areál ČSC uzavřen. Přejeme hezké svátky a v novém..

Spurt ČT4 SPORT 22.02.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Zahraniční report. ostatní

Gratulace od prezidenta UCI

Srdečné blahopřání k opětovnému zvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky dorazilo od prezidenta Mezinárodní cyklistické unie (UCI) Briana Cooksona na Český svaz cyklistiky.

"Vážený pane prezidente, jménem UCI bych vám rád srdečně poblahopřál k vašemu znovuzvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky," stojí v dopise.

Podle Cooksona je výsledek voleb oceněním práce Mariána Štetiny během posledních mnoha let a úspěchů, kterých ČSC dosáhl od prvního zvolení v roce 1998. "Vaše federace a cyklistika obecně dosáhla velkého pokroku v České republice během vašeho funkčního období a může se chlubit šesti registrovanými kontinentálními týmy UCI, což je výborné," píše Brian Cookson.

"Jako bývalý prezident národní federace vím, jaká je čest sloužit cyklistice v tak významné roli a přeji vám mnoho úspěchů pro dosažení vašich cílů. Vím, že máte několik ambiciózních plánů do budoucnosti a rád by jste zajistil výstavbu 250 metrů dlouhého velodromu v České republice. Chtěl bych vás ujistit, že po dobu, kdy budu ve funkci prezidenta UCI, budu dělat maximum pro rozvoj cyklistiky ve vaší zemi, v Evropě a po celém světě. Já i zaměstnanci UCI se těšíme na další spolupráci s vámi a vaší federací. Přeji vám mnoho úspěchu během vašeho funkčního období a velice se těším na naší spolupráci v rámci Řídící komise UCI," píše dále Brian Cookson.

04.03.2014 | zobrazeno 2389x