Čeští závodníci druhou nejúspěšnější výpravou ME

Rugovac a Pietrula ve Fiorenzuole na sedmém místě

Sedm elitních Čechů na bikové ME

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Táborští cyklokrosaři výrazně posílili

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Zahraniční report. ostatní

Gratulace od prezidenta UCI

Srdečné blahopřání k opětovnému zvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky dorazilo od prezidenta Mezinárodní cyklistické unie (UCI) Briana Cooksona na Český svaz cyklistiky.

"Vážený pane prezidente, jménem UCI bych vám rád srdečně poblahopřál k vašemu znovuzvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky," stojí v dopise.

Podle Cooksona je výsledek voleb oceněním práce Mariána Štetiny během posledních mnoha let a úspěchů, kterých ČSC dosáhl od prvního zvolení v roce 1998. "Vaše federace a cyklistika obecně dosáhla velkého pokroku v České republice během vašeho funkčního období a může se chlubit šesti registrovanými kontinentálními týmy UCI, což je výborné," píše Brian Cookson.

"Jako bývalý prezident národní federace vím, jaká je čest sloužit cyklistice v tak významné roli a přeji vám mnoho úspěchů pro dosažení vašich cílů. Vím, že máte několik ambiciózních plánů do budoucnosti a rád by jste zajistil výstavbu 250 metrů dlouhého velodromu v České republice. Chtěl bych vás ujistit, že po dobu, kdy budu ve funkci prezidenta UCI, budu dělat maximum pro rozvoj cyklistiky ve vaší zemi, v Evropě a po celém světě. Já i zaměstnanci UCI se těšíme na další spolupráci s vámi a vaší federací. Přeji vám mnoho úspěchu během vašeho funkčního období a velice se těším na naší spolupráci v rámci Řídící komise UCI," píše dále Brian Cookson.

04.03.2014 | zobrazeno 2091x
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI