Čeští závodníci druhou nejúspěšnější výpravou ME

Rugovac a Pietrula ve Fiorenzuole na sedmém místě

Sedm elitních Čechů na bikové ME

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Táborští cyklokrosaři výrazně posílili

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Zahraniční report. ostatní

Novým šéfem UEC je Lappartient

Francouz David Lappartient byl na zasedání v Paříži zvolen novým prezidentem Evropské cyklistické unie (UEC). Ve funkci vystřídá Poláka Wojciecha Walkiewicze, který evropskou cyklistiku vedl od roku 2009, před ním byl prezidentem Čech Vladimír Holeček. Lappartient porazil v přímém souboji bývalého vynikajícího závodníka Andreje Čmila z Moldávide.

Na diplomatickém poli čeští zástupci v Paříži uspěli. Prezident Českého svazu cyklistiky Marián Štetina byl zvolen jako jeden z osmi kandidátů za Evropu do řídícího výboru Mezinárodní cyklistické unie (UCI), když na tuto funkci kandidovalo dvanáct uchazečů. Generální manažer ČSC Slavomír Svoboda zase uspěl mezi 22 uchazeči o 14 míst pro Evropu na podzimní Kongres UCI.

03.03.2013 | zobrazeno 2243x
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI