Čeští závodníci druhou nejúspěšnější výpravou ME

Rugovac a Pietrula ve Fiorenzuole na sedmém místě

Sedm elitních Čechů na bikové ME

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Táborští cyklokrosaři výrazně posílili

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Zahraniční report. ostatní

MS sálovců bude v roce 2014 hostit Brno

Světový šampionát v sálové cyklistice se uskuteční v roce 2014 v Brně. Rozhodlo se o tom dnes na kongresu Mezinárodní cyklistické unie (UCI) v rámci mistrovství světa na silnici v nizozemském Valkenburgu.

Českému svazu cyklistiky se tak daří naplňovat předsevzetí, že každý rok se v České republice bude konat nějaká vrcholná cyklistická akce. V příštím roce se u nás bude konat ME na silnici, v roce 2015 MS v cyklokrosu a pro rok 2016 žádá ČSC o ME horských kol.

Kongrem UCI rozhodl i o pořadatelích dalších světových šampionátů. Silniční mistrovství světa uvidí v roce 2015 americký Richmond a o rok později zavítají nejlepší silničáři světa do Kataru, který předložil rozpočet na mistrovství ve výši 27 milionů euro.

O medaile na horkých kolech se bude v roce 2014 bojoval v norském Hafjellu a světový šampionát v maratonu v roce 2015 bude hostit italská val Gardena. Dráhový šampionát se v roce 2013 pojede v běloruském Minsku a o rok později v Cali v Kolumbii.

19.09.2012 | zobrazeno 2309x
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI