Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

V pátek odstartuje Malý závod míru v Lanškrouně

Dráha Dráha

Čeští dráhaři ovládli GP Velodrom Prešov

MTB MTB

Pád vyřadil Cinka z noje o první desítku

BMX BMX

Bikrosaři Hladíková a Topinka úspěli v Pardubicích

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Stříbrní Hrdlička st. s Loskotem v SP v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

Trial Trial

Trial čeká nabitý začátek června

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
POZVÁNKA NA KONFERENCI ČSC
POZVÁNKU NA KONFERENCI ČSC o novelizaci stanov ČSC naleznete v příloze.

Prodej užitkového vozu
ČSC nabízí k prodeji užitkový vůz značky Renault Master rok výroby 2010, stav KM 260 700. Vaše nabí..

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 07.06.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 08.06.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Domácí report. silnice

Hošek vyhrál ve Dlouhé Lhotě

Jezdec kategorie do 23 let Josef Hošek z celku Whirlpool-Author se stal vítězem Velké ceny Dirtecho ve Dlouhé Lhotě u Příbrami. Do cíle závodu na deset kol o celkové délce 125 kilometrů přijel s náskokem třinácti sekund před Františkem Sisrem z Dukly Praha.

Závod provázela veliká zima a silný vítr, přesto se závodilo hned od začátku. Neustále se někteří z jezdců pokoušeli o úniky, neustále se vše přesýpalo a nakonec se rozhodovalo až v závěrečném kole, kdy se vedoucí skupina doslova rozdělila jednotlivce, třetí dojel Daniel Vejmelka ze Sparty Praha.

Mezi ženami v závodu na 50 kilometrů se rozhodovalo ve spurtu trojice závodnic z nichž nejvíce sil měla Pavlína Šulcová (Merida Biking Team) a mezi juniory slavil prvenství Michael Kukrle z TJ Uničov.

 Výsledky:

 Muži - elite (125 km):

1. Hošek (Whirlpool-Author) 2:58:55, 2. Sisr (Dukla Praha) +13, 3. Vejmelka (Sparta Praha) +24, 4. Bareš (Dukla Praha) +26, 5. Jurčo (SR/Whirlpool-Author) +32, 6. Okrouhlický (Focus Znojmo), 7. Hunal (Sparta Praha) oba  +43, 8. Danačík, 9. Večeřa (oba Whirlpool-Author), 10. Prete (Austr./Whirlpool-Author) všichni +49.

 Ženy a juniorky (50 km):

1. Šulcová (Merida Biking Team) 1:22:40, 2. Hlubinková (Moravec Merida Czech MTB), 3. Lorencová (Ghost-Mojekolo) obě stejný čas, 4. Kučerová (Velosport Domažlice) +8:09, 5. Kadlecová (CK Epic Dohňany) +12:30, 6. Mikulášková (Stadion Louny) +12:36.

 Junioři (75 km):

1. Kukrle 1:57:13, 2. Urbášek (oba TJ Uničov), 3.Matějů (ČEZ Cyklo team Tábor), 4. Fiala (Mapei Cyklo Kaňkovský), 5. Valeš Dukla Praha), 6. Malec (SKC Prostějov) všichni +18.

CÍCHA JAROSLAV
08.04.2012 | zobrazeno 2071x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC